„Dostawa odzieży sportowej wraz z wykonaniem nadruków w technologii trwałej, w tym sublimacji na potrzeby Chełmskiego Klubu Sportowego "Chełmianka Chełm” Sp. z o.o.”
Chełmski Klub Sportowy „Chełmianka Chełm” Sp. z o.o.”
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00273336
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00273336/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-02 15:26
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-091c13c1-6879-4fbc-8188-6a853c3c6646
- Identyfikator
- 5632449085
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273336 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa odzieży sportowej wraz z wykonaniem nadruków w technologii trwałej, w tym sublimacji na potrzeby Chełmskiego Klubu Sportowego "Chełmianka Chełm” Sp. z o.o.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy „Chełmianka Chełm” Sp. z o.o.”
1.3.) Oddział zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy „Chełmianka Chełm” Sp. z o.o.”
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5632449085
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Graniczna 2A
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 885 488 886
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chkschelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://chelmianka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-091c13c1-6879-4fbc-8188-6a853c3c66461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sportowa, rekreacyjna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa odzieży sportowej wraz z wykonaniem nadruków w technologii trwałej, w tym sublimacji na potrzeby Chełmskiego Klubu Sportowego "Chełmianka Chełm” Sp. z o.o.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-091c13c1-6879-4fbc-8188-6a853c3c6646
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273336
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00196123/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa odzieży sportowej, w okresie 24 m-cy, na potrzeby Chełmskiego Klubu Sportowego „Chełmianka Chełm” Sp. z o.o.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229810
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 01/2026/TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 868910 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży sportowej wraz z wykonaniem nadruków w technologii trwałej, w tym sublimacji na potrzeby Chełmskiego Klubu Sportowego „Chełmianka Chełm” Sp. z o.o.”
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 2 i nr 2a do SWZ.
1.2. Wykonawca zobowiązuje się do sprzedaży i dostawy towaru, w ramach której dostarczy każdą sztukę odzieży opatrzoną wszytą, metką zawierającą następujące informacje:
a) identyfikacja rozmiaru odzieży,
b) sposób czyszczenia,
c) temperatura prania,
d) skład.
2. Zamawiający dokona zamówienia towaru, zgodnie z tabelą rozmiarów podaną przez Wykonawcę w wypełnionym opisie przedmiotu zamówienia.
3. Rozmiary ubrań dla osób nietypowych Zamawiający poda Wykonawcy indywidualnie.
4. Dostawy, o których mowa w ust. 1 będą realizowane sukcesywnie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. Zapotrzebowanie podane w opisie przedmiotu zamówienia, tj. w Formularzach cenowych to ilości referencyjne przy czym Zamawiający zastrzega możliwość zakupu poszczególnych pozycji asortymentowych w większych ilościach niż referencyjne kosztem zmniejszenia ilości pozostałych pozycji asortymentowych. W wyniku zmian ilościowych poszczególnych pozycji asortymentowych maksymalna wartość wynagrodzenia określona w umowie z Wykonawcą nie może ulec zwiększeniu.
5. Minimalny poziom zamówień, które Zamawiający jest zobligowany zrealizować wynosi 60% maksymalnego wynagrodzenia brutto określonego w umowie z Wykonawcą.
6. Wykonawca zobowiązany będzie również do dokonywania dostaw odzieży na rzecz indywidualnych od-biorców (bez udziału Zamawiającego), którzy będą finansowali zakupy z środków prywatnych (np. zakupy przez rodziców lub sponsorów na rzecz Akademii sportowych Chełmskiego Klubu Sportowego „Chełmian-ka Chełm” Sp. z o. o.), w tym umożliwienia zakupów indywidualnych w szczególności poprzez internet np. za pośrednictwem sklepu internetowego, zgodnie z poniższym:
- Koszulka treningowa, spodenki treningowe, czapka, rękawiczki, komin, skarpetogetry, Bluza treningowa zamek ¼ , spodnie treningowe, plecak z dnem na buty, ortalion, komplet meczowy (getry, spodenki, koszulka), bluza z kapturem wyjściowa, spodnie wyjściowe z kapturem, torba, koszulka polo, worek na buty, oznaczniki treningowe, worki na piłki, kurtki zimowe krótkie, Kurtki zimowe długie, torby na sprzęt sportowy.
6.1. Koszty uruchomienia i obsługi sklepu internetowego zawierają się w cenach jednostkowych asortymentu określonego w OPZ, który stanowi Załącznik nr 2a do SWZ.
7. W trakcie obowiązywania umowy Wykonawca pełnić będzie rolę partnera technicznego.
7.1. Uprawnienia i przywileje partnera technicznego:
a. posługiwanie się tytułem „Partner Techniczny”,
b. prezentacja spikerska Partnera Technicznego podczas meczów domowych drużyny,
c. ekspozycja banneru reklamowego na meczach domowych drużyny,
d. umieszczenie logotypu Partnera Technicznego na stronie internetowej Klubu,
e. umieszczenie logotypu Partnera Technicznego na materiałach drukowanych,
f. oznaczenie w postach na platformie Facebook,
g. post dedykowany o podjęciu współpracy z Partnerem Technicznym,
h. karnety VIP w ilości 2szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 18412000-0 - Odzież sportowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 866876,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1211219,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 948785,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Zaopatrzenia Klubów M.A.S. Sport s.c. Kamil Styżej, Andrzej Styżej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132989649
7.3.3) Ulica: Zamenhofa 53
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-453
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 948785,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-05-29 do 2028-05-26| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |