Dostawa sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00273471
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00273471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-02 19:17
- Lokalizacja
- Słubice, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8e340f9-3fb2-4edc-869d-f1f3769f6969
- Identyfikator
- 5980006088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273471 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000285669
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: I Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Słubice
1.5.3.) Kod pocztowy: 69-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: smok@slubice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.smok.slubice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b8e340f9-3fb2-4edc-869d-f1f3769f69691.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8e340f9-3fb2-4edc-869d-f1f3769f6969
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00220438/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu lnterreg Vl A Brandenburgia - Polska 2021-2027 w ramach realizacji projektu BBPL0100040 "Kultur baut Brücken / Kultura buduje mosty"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222697
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PT/ZP/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 1 zamówienia – dostawa sprzętu nagłośnieniowego, którego to zakres rzeczowy obejmuje dostawę, profesjonalnego systemu nagłośnieniowego przeznaczonego do zastosowań koncertowych i instalacyjnych w obiektach, obejmującego w szczególności zestawy głośnikowe liniowe (line array), zestawy niskotonowe, zestawy typu frontfill, wzmacniacze i kontrolery sygnału, cyfrową konsoletę mikserską wraz z modułem wejść/wyjść (stagebox) oraz niezbędne okablowanie i oprogramowanie. System nagłośnieniowy powinien stanowić kompletną, kompatybilną funkcjonalnie całość, umożliwiającą konfigurację, sterowanie i monitorowanie pracy wszystkich jego elementów, a także zapewniać wymagane parametry akustyczne i użytkowe określone w dokumentacji postępowania.2.. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych przedmiotu zamówienia w zakresie określonym w Załączniku nr 4 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz demonstracją funkcjonalności.
Jako demonstrację należy rozumieć podłączenie wszystkich elementów objętych ofertą, uruchomienie i przygotowanie do pracy zgodnie z przeznaczeniem każdego z urządzeń.
Wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, aktualnymi atestami i certyfikatami na bezpieczeństwo i zgodność z wymaganiami polskich i europejskich norm, potwierdzającymi możliwość stosowania go zgodnie z przeznaczeniem,
3) przeprowadzenia szkolenia z obsługi sprzętu dla wskazanych pracowników Zamawiającego,
przy czym Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
3. Szczegółowy zakres realizacji dostawy, ilości poszczególnego asortymentu, wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno - użytkowych oraz obowiązki Wykonawcy określają:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia – stanowiący załącznik nr 3 do SWZ (zwany także dalej SOPZ lub OPZ),
2) Projekt umowy - stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32342412-3 - Głośniki
32343000-9 - Wzmacniacze
80531200-7 - Usługi szkolenia technicznego
4.5.5.) Wartość części: 657560,97 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 2 zamówienia – dostawa sprzętu oświetleniowego, których to zakres rzeczowy obejmuje dostawę profesjonalnych ruchomych urządzeń oświetleniowych stanowiących wielofunkcyjny element systemu oświetlenia scenicznego do zastosowań koncertowych, eventowych i instalacyjnych wraz z wyposażeniem, okablowaniem oraz akcesoriami montażowymi i transportowymi. Dostarczone urządzenia powinny umożliwiać realizację efektów świetlnych (w tym typu spot, beam i wash), współpracujący ze standardowymi protokołami sterowania oświetleniem scenicznym oraz zapewniający bezpieczną i niezawodną eksploatację.2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
1) dostawę fabrycznie nowego, pochodzącego z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych przedmiotu zamówienia w zakresie określonym w Załączniku nr 4 do SWZ wraz z jego transportem, wniesieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz demonstracją funkcjonalności.
Jako demonstrację należy rozumieć podłączenie wszystkich elementów objętych ofertą, uruchomienie i przygotowanie do pracy zgodnie z przeznaczeniem każdego z urządzeń.
Wszystkie elementy elektryczne oferowanych urządzeń muszą odpowiadać polskiemu standardowi zasilania.
2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim (jeśli dotyczy), dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, aktualnymi atestami i certyfikatami na bezpieczeństwo i zgodność z wymaganiami polskich i europejskich norm, potwierdzającymi możliwość stosowania go zgodnie z przeznaczeniem,
3) przeprowadzenia szkolenia z obsługi sprzętu dla wskazanych pracowników Zamawiającego, przy czym Wykonawca jest odpowiedzialny za całokształt zamówienia, w tym za jego przebieg oraz terminowe wykonanie, jakość, zgodność z warunkami technicznymi, jakościowymi i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
3. Szczegółowy zakres realizacji dostawy, ilości poszczególnego asortymentu, wymagania dotyczące minimalnych parametrów techniczno - użytkowych oraz obowiązki Wykonawcy określają:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia – stanowiący załącznik nr 3 do SWZ (zwany także dalej SOPZ lub OPZ),
2) Projekt umowy - stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527260-6 - Systemy oświetleniowe
80531200-7 - Usługi szkolenia technicznego
4.5.5.) Wartość części: 136747,97 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 872070,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 872070,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 872070,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Audio Plus” Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181357768
7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 100
7.3.4) Miejscowość: Łomianki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-092
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 872070,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Dostawa sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego
dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, Część 2 zamówienia – dostawa sprzętu oświetleniowego zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy
z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity - Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.)
W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie ww. zamówienia publicznego złożona została (na ww. część zamówienia) jedna następująca oferta:
Oferta Nr 1
PROLIGHT Sp. z o. o.
ul. 3 Maja 183
05-800 Pruszków
cena oferty – 166 050,00 zł brutto
Zamawiający, zgodnie z art. 255 pkt 2 ww. ustawy, unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Jedyna złożona oferta (Nr 1) Wykonawcy PROLIGHT Sp. z o. o.
z siedzibą: ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków została odrzucona z postępowania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ww. ustawy – ponieważ jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |