Termomodernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie Filia w Wacynie

Gmina Zakrzew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00273502
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00273502/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-02 21:59
Lokalizacja
Zakrzew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4290ddf4-00a7-4386-9e09-2fd1af1bb640
Identyfikator
7962959318
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeIzolacja cieplnaRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

CEZARY STANISŁAWEKRadom, PL · lot 0
254 856,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273502 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie Filia w Wacynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zakrzew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zakrzew 51

1.5.2.) Miejscowość: Zakrzew

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-652

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zakrzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zakrzew.biuletyn.net/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zakrzew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie Filia w Wacynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4290ddf4-00a7-4386-9e09-2fd1af1bb640

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273502

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000973/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Termomodernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej Filia w Wacynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171973

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 213318,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Termomodernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakrzewie Filia w Wacynie”.

2. Dane ogólne budynku:
1) budynek niepodpiwniczony,
2) liczba kondygnacji nadziemnych – 1,
3) Powierzchnia użytkowa budynku - 190,72 m2,
4) Kubatura – 1 078,40 m3.

3. Termomodernizacja budynku przewiduje:
1) docieplenie styropianem grafitowym ścian zewnętrznych nadziemia,
2) docieplenie styropianem ścian fundamentowych stykających się z gruntem min. 1,0 m p.p.t.,
3) docieplenie wełną mineralną stropodachu,
4) wykonanie tynków kominów ponad dachem,
5) wykonanie obróbek blacharskich czap kominowych, ścianki kolankowej,
6) wykonanie obróbki blacharskiej daszka nad wejściem,
7) wymianę podokienników,
8) wymianę rynien i rur spustowych,
9) wymianę pokrycia dachowego , projektowane pokrycie z blachy powlekanej na rąbek stojący,
10) wykonanie oświetlenia zewnętrznego w postaci opraw oświetleniowych na budynku.

4. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania określa Dokumentacja projektowa opracowana przez Biuro projektowe: JR STUDIO SP. CYWILNA JADWIGA KLIMKIEWICZ, RYSZARD KLIMKIEWICZ, stanowiąca załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz projektu umowy.

5. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach Instrumentu Wsparcia Zadań Ważnych dla Równomiernego Rozwoju Województwa Mazowieckiego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254856,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392780,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254856,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cezary Stanisławek „CZARBUD” Usługi Remontowo-Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 948-106-82-22

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254856,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane