Sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Gębarzewie

Zakład Karny w Gębarzewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00273754
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00273754/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-03 08:39
Lokalizacja
Żydowo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42f94482-1907-434e-b6bc-6b0d5235770e
Identyfikator
7841143144
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeProdukty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychMąka i mączka warzywnaMakaron niegotowanyOcet i substytuty octuPrzyprawy korzenneZupy i bulionyProdukty przemiału ziarnaRyż łuskanyPłatki owsianeMąka pszennaSkrobia i produkty skrobioweCukierProdukty zwierzęce i podobneKakaoWywary warzywneHerbataPieprzPrzyprawy i przyprawy korzenneMusztardaMajonezSólBulionyMieszanki przyprawKetchupWoda naturalnaSoczewicaCiecierzycaFasolaGroch

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ KARASIŃSKIJaksice, PL · lot 0
144 004,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273754 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Gębarzewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Gębarzewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000791131

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Prosta 1

1.5.2.) Miejscowość: Żydowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-241

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: 61 429-23-00

1.5.8.) Numer faksu: 61 426-24-53

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_gebarzewo@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1307670

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zakład Karny

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych do Zakładu Karnego w Gębarzewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42f94482-1907-434e-b6bc-6b0d5235770e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273754

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00125832/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234609

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: D/Kw.2232.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 233534,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego
tj. Zakładu Karnego w Gębarzewie, ul. Prosta 1, 62-241 Żydowo; różnych artykułów spożywczych w następującej ilości i asortymencie:



L p. Przedmiot zamówienia. j. m. Szacunkowa ilość *
1. 2. 3. 4.
1. Kasza jęczmienna - opakowanie worek do 25 kg kg 7000
2. Kasza manna - opakowanie worek do 25 kg kg 650
3. Ryż - opakowanie worek do 25 kg kg 8800
4. Płatki owsiane - opakowanie worek do 25 kg kg 100
5. Mąka pszenna min. typ 500 - opakowanie worek do 25 kg kg 2800
6. Mąka kukurydziana - opakowanie torebka do 1 kg kg 5
7. Mąka ziemniaczana - opakowanie worek do 25 kg kg 650
8. Budyń (dopuszczalne różne smaki) - opakowania worek do 5 kg kg 100
9. Kisiel (dopuszczalne różne smaki) -opakowanie worek do 5 kg kg 100
10. Makaron ( dopuszczalne rodzaje: nitki, świderki, łazanki) - opakowania worek do 25 kg kg 12000
11. Cukier -opakowanie worek do 25 kg kg 2800
12. Cukier w kostkach (waga pojedynczej kostki 2 lub 3 g) kg 30
13. Żur kg 100
14. Krajanka sojowa - opakowanie do 15 kg kg 450
15. Herbata granulowana - opakowanie worek do 25 kg kg 350
16. Ocet 10% - butelka 1l l 480
17. Pieprz czarny mielony - opakowanie torebka do 1 kg kg 70
18. Papryka słodka mielona - opakowanie torebka do 1 kg kg 70
19. Majeranek - opakowanie torebka do 1 kg kg 45
20. Ziele angielskie - opakowanie torebka do 1 kg kg 10
21. Liść laurowy - opakowanie torebka do 1 kg kg 10
22. Oregano - opakowanie torebka do 1 kg kg 16
23. Bazylia- opakowanie torebka do 1 kg kg 16
24. Kurkuma - opakowanie torebka do 1 kg kg 10
25. Musztarda - opakowanie: wiaderko, słoik, puszka, tuba od 5 do 10 kg kg 120
26. Majonez - opakowanie słoik do 5 kg kg 40
27. Sól - opakowanie worek do 25 kg kg 1900
28. Kostki rosołowe (dopuszczalne smaki: wołowy lub drobiowy) kg 25
39. Granulat sojowy - opakowanie worek do 15 kg kg 400
30. Przyprawa warzywna - opakowanie worek do 5 kg kg 500
31. Kwasek cytrynowy -opakowanie torebka do 1 kg kg 5
32. Czosnek mielony lub granulowany - opakowanie torebki do 1 kg kg 10
33. Woda mineralna gazowana i niegazowana - butelka plastikowa o pojemności 1,5 l szt. 3500
34 Kawa zbożowa kg 10
35. Kasza gryczana - opakowanie 25 kg kg 150
36. Ketchup - opakowanie do 5 kg kg 350
37. Pieczywo ryżowe - opakowanie do 100 gram kg 280
38. Sok owocowy zagęszczany - opakowanie do 5 l l 100
39. Groch – opakowanie do 20 kg kg 2 700
40. Fasola – opakowanie do 20 kg kg 3 300
41. Soczewica zielona – opakowanie od 0,4 kg do 25 kg kg 80
42. Ciecierzyca – opakowanie od 0,4 kg do 25 kg kg 80
43. Cynamon – opakowanie 10g, 15g, 100g, 250g, 500g, 1kg kg 16
44. Lubczyk suszony - opakowanie torebka do 1 kg kg 25
45. Gałka muszkatołowa – opakowanie 10g, 15g, 100g, 250g, 500g, 1kg kg 5

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15612300-4 - Mąka i mączka warzywna

15851100-9 - Makaron niegotowany

15871100-5 - Ocet i substytuty octu

15872200-3 - Przyprawy korzenne

15891000-0 - Zupy i buliony

15610000-7 - Produkty przemiału ziarna

15611000-4 - Ryż łuskany

15613380-5 - Płatki owsiane

15612100-2 - Mąka pszenna

15620000-0 - Skrobia i produkty skrobiowe

15831000-2 - Cukier

03140000-4 - Produkty zwierzęce i podobne

15841000-5 - Kakao

15892100-8 - Wywary warzywne

15863000-5 - Herbata

15872100-2 - Pieprz

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15871250-1 - Musztarda

15871273-8 - Majonez

15872400-5 - Sól

15891500-5 - Buliony

15871270-7 - Mieszanki przypraw

15871230-5 - Ketchup

41100000-0 - Woda naturalna

03212211-2 - Soczewica

03212212-9 - Ciecierzyca

03221210-1 - Fasola

03221220-4 - Groch

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144004,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275794,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144004,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU "Darko" Dariusz Karasiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562434812

7.3.3) Ulica: ul. Szosa Bydgoska 40

7.3.4) Miejscowość: Jaksice

7.3.5) Kod pocztowy: 88-181

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144004,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-01 do 2027-06-30
2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy