MODERNIZACJA BUDYNKU KOMUNALNEGO PRZY UL. SZKOLNEJ 132 W SUSZCU

GMINA SUSZEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00273983
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00273983/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 09:30
Lokalizacja
Suszec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32f462e7-c147-4e34-8ca2-70eff5b94758
Identyfikator
6381792968
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty przy wznoszeniu rusztowańBetonowanieRoboty izolacyjneInstalowanie wyrobów metalowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty remontowe i renowacyjneRoboty na placu budowyRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

INSTAL CYMOREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKiczyce, PL · lot 0
380 841,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273983 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA BUDYNKU KOMUNALNEGO PRZY UL. SZKOLNEJ 132 W SUSZCU

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUSZEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258345

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Suszec

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-267

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@suszec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.suszec.iap.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32f462e7-c147-4e34-8ca2-70eff5b94758

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA BUDYNKU KOMUNALNEGO PRZY UL. SZKOLNEJ 132 W SUSZCU

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32f462e7-c147-4e34-8ca2-70eff5b94758

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273983

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076464/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 MODERNIZACJA BUDYNKU KOMUNALNEGO PRZY UL. SZKOLNEJ W SUSZCU

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213210

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.1.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 288532,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „MODERNIZACJA BUDYNKU KOMUNALNEGO PRZY UL. SZKOLNEJ 132 W SUSZCU”, zwanego dalej zamówieniem lub przedmiotem zamówienia.
Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację budynku komunalnego zlokalizowanego w Suszcu przy ul. Szkolnej 132 tj. modernizacja balkonów, wymiana stolarki okiennej, wymiana ślusarski drzwiowej, malowanie elewacji.
ZAKRES ROBÓT BUDOWLANYCH OBEJMUJE m.in.:
• Demontaż barierki i warstw posadzki do konstrukcji nośnej
• Demontaż tynku i warstw ocieplenia płyt balkonowych i słupów
• Uzupełnienie ubytków konstrukcji nośnej płyty balkonowej i słupów wraz
z konserwacją zbrojenia
• Wykonanie warstwy spadkowej z zaprawy wyrównawczej
• Montaż nowej barierki stalowej
• Wykonanie hydroizolacji płyty balkonowej
• Wykonanie posadzki z płytek gresowych
• Wykończenie płyty balkonowej w technologii lekkiej mokrej
• Wykończenie słupów i balkonu za pomocą tynku silikonowego
• Montaż orynnowania
• Demontaż stolarki okiennej
• Montaż stolarki okiennej
• Demontaż stolarki drzwiowej
• Montaż ślusarki drzwiowej
• Czyszczenie i mycie elewacji
• Malowanie elewacji
• Czyszczenie i mycie cokołu
• Skucie płytek
• Odtworzenie cokołu
Dodatkowe roboty:
• Odtworzenie murku oporowego (wejście do kotłowni).

Szczególne wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia:
UWAGA!
Roboty będą wykonywane na czynnym obiekcie (obiekt zamieszkały).
Winda zewnętrzna powinna być czynna przez cały okres remontu.
W związku z powyższym Wykonawca jest zobowiązany do każdorazowego zgłaszania Zamawiającemu zamiaru przystąpienia do realizacji danego zakresu robót, z wyprzedzeniem co najmniej 2 dni roboczych przed planowanym rozpoczęciem prac, oraz do uzgodnienia z Zamawiającym zakresu, sposobu i terminu ich realizacji.
Zaniechanie powiadomienia Zamawiającego o zamiarze przystąpienia do realizacji danego zakresu robót może skutkować brakiem możliwości ich wykonania w terminie zaplanowanym przez Wykonawcę. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego żadne roszczenia.
Podczas prowadzenia robót budowlanych należy zapewnić warunki wymagane obowiązującymi przepisami prawa, gwarantujące bezpieczeństwo i ochronę zdrowia zarówno pracowników Wykonawcy, jak i osób postronnych (w tym mieszkańców budynku).
Zaleca się, aby przed przystąpieniem do robót Wykonawca uzgodnił z Zamawiającym oraz Użytkownikami obiektu harmonogram robót, uwzględniający uwagi i zalecenia stron, mające na celu ograniczenie do minimum uciążliwości prowadzonych prac w budynku (w szczególności w lokalach mieszkalnych).

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZOSTAŁ OKREŚLONY W PKT. 4 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45262300-4 - Betonowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380841,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499322,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380841,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTAL Cymorek Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182002

7.3.3) Ulica: ul. Pierściecka 73

7.3.4) Miejscowość: Kiczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 43-430

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380841,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane