Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury

MORĄSKI DOM KULTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00273997
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00273997/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-03 09:33
Lokalizacja
Morąg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95b3d858-d691-45c2-b083-32eacd623de3
Identyfikator
7410010289
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweKomputer biurkowyDrukarki i ploteryKomputer tabletUrządzenia multimedialneMonitory dotykoweEkrany i konsole komputeroweSłuchawkiMeble biuroweKrzesłaStolikiRegały biurowe

Wykonawcy

3 przyznane

X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytów, PL · lot 0
33 784,29 PLN
WILANKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
78 301,8 PLN
ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 2
20 671,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273997 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MORĄSKI DOM KULTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000791295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 19

1.5.2.) Miejscowość: Morąg

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: (89) 757 26 40

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdk.morag@o2.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mdk.morag.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-95b3d858-d691-45c2-b083-32eacd623de3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95b3d858-d691-45c2-b083-32eacd623de3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273997

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00225246/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowanie zadania realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu ŚWIETLIK - utworzenie nowoczesnej pracowni multimedialnej 2026 A. II. 4. Nazwa własna zadania MDK Digital Hub – technologia, która łączy. Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227431

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MDK.34.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie:
Część 1 – wyposażenie komputerowe, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4a do SWZ); formularzem kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 5a do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3a do SWZ);
2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje :
1) dostawę fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (zał. nr 4a do SWZ);
2) dowóz sprzętu komputerowego, wraz z jego załadunkiem i rozładunkiem, zgodnie ze wskazaniami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia ( zał. nr 4a do SWZ);
3) montaż, skonfigurowanie i uruchomienie urządzeń komputerowych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz przeprowadzenie szkolenia z bezpiecznej obsługi i eksploatacji urządzeń;
4) przekazanie Zamawiającemu kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi w języku polskim na dostarczony sprzęt, o których mowa w ust. 5 pkt 5 SWZ;
5) zapewnienie bezpłatnego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego na dostarczony sprzęt zgodnie z postanowieniami § 12 – 13 projektu umowy ( zał. nr 3a do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213300-8 - Komputer biurkowy

30232100-5 - Drukarki i plotery

30213200-7 - Komputer tablet

4.5.5.) Wartość części: 30406,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie:
Część 2 – wyposażenie multimedialne, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4b do SWZ); formularzem kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 5b do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3a do SWZ);
2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje
1) dostawę fabrycznie nowych urządzeń multimedialnych objętych przedmiotem zamówienia, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia ( zał. nr 4b do SWZ);
2) dowóz urządzeń multimedialnych do siedziby Zamawiającego wraz z jego załadunkiem i rozładunkiem, zgodnie ze wskazaniami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia ( zał. nr 4b do SWZ);
3) montaż, skonfigurowanie i uruchomienie urządzeń multimedialnych w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz przeprowadzenie szkolenia z bezpiecznej obsługi i eksploatacji urządzeń;
4) przekazanie Zamawiającemu kart gwarancyjnych, instrukcji obsługi w języku polskim na dostarczony sprzęt, o których mowa w ust. 5 pkt 5;
5) zapewnienie bezpłatnego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego na dostarczony sprzęt zgodnie z postanowieniami § 12 – 13 projektu umowy (zał. nr 3a do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

30231000-7 - Ekrany i konsole komputerowe

32342100-3 - Słuchawki

4.5.5.) Wartość części: 92032,52 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury”, w zakresie:
Część 3 – meble, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – dalej OPZ (zał. nr 4c do SWZ); formularzem kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 5c do SWZ) oraz projektem umowy (zał. nr 3b do SWZ).
2. Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje :
1) dostawę fabrycznie nowych mebli biurowych wraz z ich transportem, wniesieniem do wskazanych pomieszczeń oraz montażem.
2) meble, które muszą być nowe, nieużywane, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz pełnowartościowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39112000-0 - Krzesła

39143310-2 - Stoliki

39131000-9 - Regały biurowe

4.5.5.) Wartość części: 16991,85 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33784,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33784,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33784,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: X3D sp. Z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 383791980

7.3.3) Ulica: Ceynowy 21

7.3.4) Miejscowość: Bytów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33784,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78301,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117477,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78301,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wilanka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380040717

7.3.3) Ulica: ul. Kwarty 23 c

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-991

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78301,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 20671,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20671,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 20671,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526580763

7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 151

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-547

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20671,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy