,,Modernizacja - adaptacja magazynu na potrzeby ochrony ludności – II etap” w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026”

Powiat Krośnieński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274144
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274144/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 10:02
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55a2d318-73c6-4acf-a2b4-dfc6cc29576b
Identyfikator
6842377932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRemont starych budynkówRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ ZAJĄCKrosno, PL · lot 0
558 508,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274144 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Modernizacja - adaptacja magazynu na potrzeby ochrony ludności – II etap” w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krośnieński

1.3.) Oddział zamawiającego: Krośnieński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6842377932

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka 1

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134375713

1.5.8.) Numer faksu: 134375715

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat.krosno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.krosno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55a2d318-73c6-4acf-a2b4-dfc6cc29576b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Modernizacja - adaptacja magazynu na potrzeby ochrony ludności – II etap” w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55a2d318-73c6-4acf-a2b4-dfc6cc29576b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274144

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051024/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 ,,Modernizacja - adaptacja magazynu na potrzeby ochrony ludności – II etap” w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193350

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RID.272.53.2026.AP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Modernizacja - adaptacja magazynu na potrzeby ochrony ludności – II etap” w ramach Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026”.
Kontynuacja modernizacji – adaptacji magazynu do zarządzania kryzysowego, sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej jako II etap.
Prace modernizacyjno-adaptacyjne obejmować będą m. in. wykonanie niezbędnych prac budowlanych polegających na:
⎯ wyburzeniu części ścianek działowych,
⎯ poszerzeniu otworów drzwiowych do wymogów WT,
⎯ uzupełnieniu - wykonaniu tynków gipsowych na ścianach,
⎯ wykuciu warstwy wyrównawczej pod posadzki,
⎯ wykonaniu posadzki (wzmocnienie podłoża, wykonanie posadzki przemysłowej
o zwiększonej nośności i odporności na ścieranie),
⎯ demontażu starej instalacji wod-kan.,
⎯ wymianie stolarki okiennej drewnianej na PCV,
⎯ wymianie drzwi zewnętrznych drewnianych na AL.,
⎯ wymianie stolarki drzwiowej,
⎯ montaż drzwi AL. EI60 – klatka schodowa,
⎯ układanie płytek podłogowych na spocznikach i schodach,
⎯ wymianie - modernizacji instalacji elektrycznej (w tym rozdzielni, oświetlenia
podstawowego i awaryjnego, instalacji siłowej),
⎯ wykonanie instalacji zasilania awaryjnego (agregat prądotwórczy, możliwość
podłączenia mobilnych źródeł energii),
⎯ robotach malarskich,
⎯ remoncie pomostu,
⎯ montaż regałów magazynowych o zwiększonej nośności.
⎯ wykonanie instalacji SSP na poziomie parteru (okablowanie)
⎯ wykonanie monitoringu (rejestrator, dysk, okablowanie) wewnętrznego – 3 kamery,
zewnętrznego – 2 kamery – monitoring podłączony do wi-fi.

Celem jest zapewnienie bezpiecznego, funkcjonalnego i dostępnego miejsca dla sprzętu i zasobów ratunkowych.

2. Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia stanowią załączniki:

Załącznik nr 4a do SWZ Dokumentacja projektowa
Załącznik nr 4b do SWZ Przedmiar robót
Załącznik nr 4c do SWZ SSTWiOR

3. Jeżeli dokumentacja wskazywałaby w odniesieniu do niektórych materiałów i urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy, dopuszcza składanie produktów równoważnych. Wszelkie produkty pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dot. minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Tak więc posługiwanie się nazwami producentów / produktów / ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, przy opisie przedmiotu zamówienia,
wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych parametrach lub lepszych. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów(wraz z ofertą), uwiarygodniających te materiały lub urządzenia. Będą one podlegały ocenie przez Zamawiającego, która będzie podstawą do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o akceptacji „równoważników”. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wystąpienia do autora dokumentacji projektowej o opinię na temat oferowanych materiałów lub urządzeń. W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w opisie przedmiotu zamówienia.
4. Opisując przedmiot zamówienia w załączonym Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu do każdego zamieszczonego takiego opisu towarzyszą wyrazy "lub równoważne”.
5. Cechy techniczne i jakościowe przedmiotu zamówienia winny odpowiadać Polskim Normom przenoszącym europejskie normy lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262690-4 - Remont starych budynków

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 558508,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1624980,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 558508,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAN-SYSTEM Łukasz Zając

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842502030

7.3.3) Ulica: ul. .Boh. Westerplatte

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 558508,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane