Dostawa mieszanki z kamienia łamanego na remont dróg gminnych na terenie gminy Mochowo w ramach funduszu sołeckiego

Gmina Mochowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274204
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274204/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-03 10:17
Lokalizacja
Mochowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8c5d7437-7054-4eb2-a42b-628412a83c79
Identyfikator
7761615078
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ CENDLEWSKIGozdowo, PL · lot 0
282 824,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274204 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mieszanki z kamienia łamanego na remont dróg gminnych na terenie gminy Mochowo w ramach funduszu sołeckiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mochowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015773

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sierpecka, 2

1.5.2.) Miejscowość: Mochowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-214

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@mochowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mochowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c5d7437-7054-4eb2-a42b-628412a83c79

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mieszanki z kamienia łamanego na remont dróg gminnych na terenie gminy Mochowo w ramach funduszu sołeckiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c5d7437-7054-4eb2-a42b-628412a83c79

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274204

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038731/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa mieszanki z kamienia łamanego na remont dróg gminnych na terenie gminy Mochowo w ramach funduszu sołeckiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00191132

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPP.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z załadunkiem, transportem i rozładunkiem na każdorazowe wezwanie Zamawiającego: mieszanki niezwiązanej frakcji 0-31,5 C90/3 (tj. masa ziaren przekruszonych lub łamanych wynosi 90 do 100 % a masa ziaren całkowicie zaokrąglonych wynosi 0 do 3 %) doziarnionej żwirem., pospółką, powinna spełniać wymagania uziarnienia dla podbudowy zasadniczej 0/31,5 zgodnie z wt4-2010. Mieszanka powinna również spełniać wymagania wobec ciągłości uziarnienia na sitach kontrolnych zgodnie z tablicą nr 5 wt4-2010.
Materiałem do wykonania podbudowy zasadniczej z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie powinna być mieszanka pospółki i/lub żwiru z dodatkiem kruszywa łamanego, kruszywo łamane uzyskane w wyniku przekruszenia surowca skalnego, kamieni narzutowych i otoczków albo ziaren żwiru większych od 8 mm. Kruszywo powinno być jednorodne, bez zanieczyszczeń obcych i bez domieszek gliny, Zamawiający nie dopuszcza stosowania mieszanek z kruszyw sztucznych oraz z recyklingu. Dostawca (Wykonawca) na prośbę Zamawiającego ma obowiązek dostarczyć dokumenty jakościowe dla dostarczanego materiału poświadczające zgodność mieszanki z warunkami zamówienia. Dostawa w/w materiału samochodami samowyładowczymi o ładowności ok. 20 ton umożliwiającymi rozładunek przez Wykonawcę w małych ilościach na wskazanych przez Zamawiającego odcinkach dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 118,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. CENTRANS Łukasz Cendlewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7761581764

7.3.3) Ulica: Dworcowa 31a

7.3.4) Miejscowość: Gozdowo

7.3.5) Kod pocztowy: 09-213

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282824,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30
2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy