Wykonanie przeglądów stanu technicznego budynków i lokali będących w Zasobie WRSP, na terenie działania KOWR OT we Wrocławiu
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00274223
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00274223/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-03 10:20
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8debf4a2-8244-42d8-8ea4-be7f94962248
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi kontroli technicznej
Wykonawcy
3 przyznane
PIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 0
13 400 PLNPIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 1
14 550 PLNPIOTR BOGACZSząbruk, PL · lot 2
33 800 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274223 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie przeglądów stanu technicznego budynków i lokali będących w Zasobie WRSP, na terenie działania KOWR OT we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mińska 60
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-610
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.wroclaw@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kowr.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przeglądów stanu technicznego budynków i lokali będących w Zasobie WRSP, na terenie działania KOWR OT we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8debf4a2-8244-42d8-8ea4-be7f94962248
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274223
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110031/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Przeglądy okresowe stanu technicznego budynków i lokali
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224753
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRO.WO.260.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 300000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 60463,66 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - wykonanie przeglądów stanu technicznego budynków i lokali z terenu powiatów: kłodzki, dzierżoniowski, świdnicki; gmina Ząbkowice ŚląskiePrzedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów stanu technicznego budynków i lokali będących w Zasobie WRSP, na terenie działania KOWR OT we Wrocławiu
Wykonawca w ramach zamówienia dokona n/w okresowych kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych oraz wpisu z przeprowadzonej kontroli w książkach obiektów budowlanych:
- protokoły przeglądu instalacji elektrycznej i odgromowej,
- protokoły przeglądu instalacji gazowej,
- protokoły okresowe roczne i/lub 5 – letnie
Wykonawca zobowiązany jest do złożenia protokołów w wersji papierowej w jednym egzemplarzu i elektronicznej w formie zeskanowanych plików PDF opisanych poprzez podanie miejscowości, ulicy i numeru budynku oraz lokalu.
Okresowe kontrole stanu technicznego obiektu budowlanego, instalacji i przewodów należy wykonać zgodnie z art. 62 Ustawy prawo budowlane.
Kontrole, o których mowa w art. 62 Ustawy prawo budowlane muszą przeprowadzić osoby po-siadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności oraz osoby posiadające kwalifikacje wymagane przy wykonywaniu dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji oraz sieci energetycznych i gazowych.
Wykonawca dokona wpisów w książkach obiektu budowlanego w siedzibie Zamawiającego znajdującej się we Wrocławiu przy ul. Mińskiej 60 lub Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 199 lub Rakowicach Wielkich 15, gmina Lwówek Śląski, w zależności od właściwości miejscowej wykonywanych zadań
Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowiących załącznik do SWZ. Złożenie oferty jest jednoznaczne z akceptacją projektowanych postanowień umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy. Wykaz obiektów do przeglądu stanowi załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.5.) Wartość części: 13325,66 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - wykonanie przeglądów stanu technicznego budynków i lokali z terenu powiatów: oławski, wrocławski, m. Wrocław, strzeliński, średzki, trzebnicki, milicki, oleśnicki, górowski, wołowski; gmina: Kamieniec Ząbkowicki, Ciepłowody, Ziębice, Stoszowice, Strzegom, DobromierzPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów stanu technicznego budynków i lokali będących w Zasobie WRSP, na terenie działania KOWR OT we Wrocławiu
Wykonawca w ramach zamówienia dokona n/w okresowych kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych oraz wpisu z przeprowadzonej kontroli w książkach obiektów budowlanych:
- protokoły przeglądu instalacji elektrycznej i odgromowej,
- protokoły przeglądu instalacji gazowej,
- protokoły okresowe roczne i/lub 5 – letnie
Wykonawca zobowiązany jest do złożenia protokołów w wersji papierowej w jednym egzemplarzu i elektronicznej w formie zeskanowanych plików PDF opisanych poprzez podanie miejscowości, ulicy i numeru budynku oraz lokalu.
Okresowe kontrole stanu technicznego obiektu budowlanego, instalacji i przewodów należy wykonać zgodnie z art. 62 Ustawy prawo budowlane.
Kontrole, o których mowa w art. 62 Ustawy prawo budowlane muszą przeprowadzić osoby po-siadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności oraz osoby posiadające kwalifikacje wymagane przy wykonywaniu dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji oraz sieci energetycznych i gazowych.
Wykonawca dokona wpisów w książkach obiektu budowlanego w siedzibie Zamawiającego znajdującej się we Wrocławiu przy ul. Mińskiej 60 lub Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 199 lub Rakowicach Wielkich 15, gmina Lwówek Śląski, w zależności od właściwości miejscowej wykonywanych zadań
Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowiących załącznik do SWZ. Złożenie oferty jest jednoznaczne z akceptacją projektowanych postanowień umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy. Wykaz obiektów do przeglądu stanowi załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.5.) Wartość części: 14634,13 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 - wykonanie przeglądów stanu technicznego budynków i lokali z terenu powiatów: głogowski, polkowicki, lubiński, legnicki, złotoryjski, jaworski, karkonoski, wałbrzyski, lubański i lwóweckiPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów stanu technicznego budynków i lokali będących w Zasobie WRSP, na terenie działania KOWR OT we Wrocławiu
Wykonawca w ramach zamówienia dokona n/w okresowych kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych oraz wpisu z przeprowadzonej kontroli w książkach obiektów budowlanych:
- protokoły przeglądu instalacji elektrycznej i odgromowej,
- protokoły przeglądu instalacji gazowej,
- protokoły okresowe roczne i/lub 5 – letnie
Wykonawca zobowiązany jest do złożenia protokołów w wersji papierowej w jednym egzemplarzu i elektronicznej w formie zeskanowanych plików PDF opisanych poprzez podanie miejscowości, ulicy i numeru budynku oraz lokalu.
Okresowe kontrole stanu technicznego obiektu budowlanego, instalacji i przewodów należy wykonać zgodnie z art. 62 Ustawy prawo budowlane.
Kontrole, o których mowa w art. 62 Ustawy prawo budowlane muszą przeprowadzić osoby po-siadające uprawnienia budowlane w odpowiedniej specjalności oraz osoby posiadające kwalifikacje wymagane przy wykonywaniu dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji oraz sieci energetycznych i gazowych.
Wykonawca dokona wpisów w książkach obiektu budowlanego w siedzibie Zamawiającego znajdującej się we Wrocławiu przy ul. Mińskiej 60 lub Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 199 lub Rakowicach Wielkich 15, gmina Lwówek Śląski, w zależności od właściwości miejscowej wykonywanych zadań
Pozostałe warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowiących załącznik do SWZ. Złożenie oferty jest jednoznaczne z akceptacją projektowanych postanowień umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy. Wykaz obiektów do przeglądu stanowi załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.5.) Wartość części: 32503,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17105,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Destim Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280051517
7.3.3) Ulica: Ul. Poziomkowa 2
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.5) Kod pocztowy: 11-036
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14550,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18021,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14550,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Destim Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280051517
7.3.3) Ulica: ul. Poziomkowa 2
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.5) Kod pocztowy: 11-036
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14550,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38376,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Destim Piotr Bogacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280051517
7.3.3) Ulica: ul. Poziomkowa 2
7.3.4) Miejscowość: Sząbruk
7.3.5) Kod pocztowy: 11-036
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |