„Dostawa maszyn do ZSCKR w Sędziejowicach”
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00274283
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00274283/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-03 10:33
- Lokalizacja
- Sędziejowice-Kolonia, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5173010-a929-4eb3-ad3a-1495c016f4df
- Identyfikator
- 8311440538
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny rolniczeKosiarki do pielęgnacji trawników, zieleni parkowej lub terenów sportowychPiły
Wykonawcy
3 przyznane
PT WANICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilany, PL
PT WANICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMogilany, PL
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274283 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa maszyn do ZSCKR w Sędziejowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000095615
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sędziejowice - Kolonia 10
1.5.2.) Miejscowość: Sędziejowice-Kolonia
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-160
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zsckrsedziejowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrgrabski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d5173010-a929-4eb3-ad3a-1495c016f4df1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa maszyn do ZSCKR w Sędziejowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5173010-a929-4eb3-ad3a-1495c016f4df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274283
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00159276/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa maszyn do ZSCKR w Sędziejowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0110/23 pn. „ZSCKR w Sędziejowicach wspiera uczniów”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00251938
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1.2.8/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ 1 – DOSTAWA RAMIENIA WYSIĘGNIKOWEGO zasięg ramienia: min 5,40m,
pojemność zbiornika oleju min: 160l,
wymagana moc pompy (Kw): min 46,
wymagana wydajność pompy min: 90l/min,
szerokość transportowa max: 2,30m,
maksymalna masa 1055 kg
filtr oleju ze wskaźnikiem zabrudzenia,
sterowanie elektro-proporcjonalne (EP),
bezpiecznik hydrauliczny,
wskaźnik temperatury i poziomu oleju,
chłodnica z filtrami oleju,
regulowane stopy podporowe,
fabrycznie nowe.
2. Zamówienie obejmuje:
a) dostawę i rozładunek przedmiotu zamówienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego oraz ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń,
b) uruchomienie i przeszkolenie w zakresie użytkowania i obsługi zakupionego sprzętu
3. Opis parametrów urządzeń w zakresie poszczególnych części zawiera zał. Nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16000000-5 - Maszyny rolnicze
4.5.5.) Wartość części: 102090,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ 2 – DOSTAWA GŁOWICY KOSZĄCEJ szerokość robocza: od 115 do 140cm,
średnica wału bijakowego: od 108 do 140mm,
liczba noży: min 19 szt.,
masa: od 250 do 270 kg
fabrycznie nowa.
2. Zamówienie obejmuje:
a) dostawę i rozładunek przedmiotu zamówienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego oraz ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń,
b) uruchomienie i przeszkolenie w zakresie użytkowania i obsługi zakupionego sprzętu
3. Opis parametrów urządzeń w zakresie poszczególnych części zawiera zał. Nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16311100-9 - Kosiarki do pielęgnacji trawników, zieleni parkowej lub terenów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 23739,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. CZĘŚĆ 3 – DOSTAWA PILARKI TARCZOWEJ szerokość robocza: od 2,40m do 2,60m,
liczba ostrzy: min 4 szt.,
średnica piły tarczowej: min. 625mm,
masa: od 240 do 260 kg
odbój ochronny,
ochrona antywibracyjna,
fabrycznie nowa.
2. Zamówienie obejmuje:
a) dostawę i rozładunek przedmiotu zamówienia w miejsce wskazane przez Zamawiającego oraz ubezpieczenie, do momentu odebrania przez Zamawiającego bez zastrzeżeń,
b) uruchomienie i przeszkolenie w zakresie użytkowania i obsługi zakupionego sprzętu
3. Opis parametrów urządzeń w zakresie poszczególnych części zawiera zał. Nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43812000-8 - Piły
4.5.5.) Wartość części: 25215 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102090,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 307377,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102090,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PT WANICKI SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9442285530
7.3.3) Ulica: MYŚLENICKA 19
7.3.4) Miejscowość: MOGILANY
7.3.5) Kod pocztowy: 32-031
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 102090,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-08-14Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23739,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113160,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23739,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PT WANICKI SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9442285530
7.3.3) Ulica: MYŚLENICKA 19
7.3.4) Miejscowość: MOGILANY
7.3.5) Kod pocztowy: 32-031
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23739,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-08-14| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |