Remont i modernizacja GDK w Lipnicy Murowanej

GMINA LIPNICA MUROWANA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274337
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274337/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 10:45
Lokalizacja
Lipnica Murowana, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc18412d-f92f-460f-829f-f753694a9232
Identyfikator
8681021288
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okienRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ISC GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipnica Murowana, PL · lot 0
1 425 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274337 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja GDK w Lipnicy Murowanej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LIPNICA MUROWANA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660602

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 44

1.5.2.) Miejscowość: Lipnica Murowana

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-724

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6852100

1.5.8.) Numer faksu: 14 6852102

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lipnicamurowana.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lipnicamurowana.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cc18412d-f92f-460f-829f-f753694a9232

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i modernizacja GDK w Lipnicy Murowanej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc18412d-f92f-460f-829f-f753694a9232

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274337

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012992/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont i modernizacja GDK w Lipnicy Murowanej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 7 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych, Działanie 7.6 RLKS – Wsparcie oddolnych inicjatyw na obszarach wiejskich

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00202146

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IWEiGP-ZP. 271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1149333,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont i modernizacja GDK w Lipnicy Murowanej”
2. Zamówienie obejmuje:
Przedmiotem zamówienia jest remont i modernizacja wnętrza budynku Gminnego Domu Kultury (GDK) w Lipnicy Murowanej, obejmujący poprawę funkcjonalności, standardu technicznego oraz dostępności obiektu.
Budynek składa się z dwóch kondygnacji i podzielony jest na strefę obsługi oraz salę wielofunkcyjną. Zakres prac obejmuje m.in. przebudowę strefy wejściowej poprzez zmniejszenie wiatrołapu i powiększenie kuchni oraz wydzielenie ogólnodostępnych toalet.
W sali wielofunkcyjnej przewiduje się wykonanie nowych pomieszczeń magazynowych i technicznych wydzielanych poprzez system ruchomych paneli, częściowe obniżenie posadzki, wymianę parkietów, oraz kompleksową modernizację wykończenia, akustyki, nagłośnienia i oświetlenia. Zadanie obejmuje również kompleksową modernizację instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania.
Na piętrze zaplanowano zmiany funkcjonalne, w tym adaptację pomieszczeń, zmianę lokalizacji toalety dla personelu oraz zastosowanie ruchomych paneli umożliwiających elastyczne kształtowanie przestrzeni biurowej, częściową wymianę posadzki w części biurowej oraz odnowienie parkietu na piętrze budynku.
W ramach inwestycji przewiduje się również wymianę balustrad oraz dostosowanie obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w tym wykonanie toalet, oznaczeń w alfabecie Braille’a oraz instalację pętli indukcyjnej.

Zadanie dofinasowane jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 7 Fundusze europejskie dla wspólnot lokalnych, Działanie 7.6 RLKS – Wsparcie oddolnych inicjatyw na obszarach wiejskich

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje następujące dokumenty: dokumentację techniczną, projekt aranżacji wnętrza, uszczegółowienie systemu nagłośnienia, uszczegółowienie dokumentacji projektowej, specyfikację techniczną, projektowane postanowienia umowy oraz przedmiar robót.
Wszystkie powyższe dokumenty należy rozpatrywać łącznie jako wzajemnie się uzupełniające i stanowiące spójną całość. Przedmiar robót stanowi jeden z elementów służących do ustalenia ceny oferty, jednak nie jest jedyną ani nadrzędną podstawą wyceny. W przypadku rozbieżności pomiędzy dokumentami, należy kierować się ich łączną interpretacją, z uwzględnieniem nadrzędnej roli dokumentacji projektowej, w szczególności projektu technicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1425600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1996003,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1425600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ISC GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8681992253

7.3.4) Miejscowość: Lipnica Murowana

7.3.5) Kod pocztowy: 32-724

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1425600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dot. sekcji VI pkt 6.2, 6.3 i 6.4 oraz sekcji VIII pkt 8.2 - podane ceny są cenami brutto
2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane