Dostawa kruszywa drogowego naturalnego do utrzymania i remontów dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Kozy w 2026r.

GMINA KOZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274427
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274427/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 11:05
Lokalizacja
Kozy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86de55d7-5430-4214-9cab-89baebc2f52a
Identyfikator
9372653016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

KruszywoKamień pokruszony lub rozłupany

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ SOPICKIJaroszowice, PL · lot 0
180 318 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274427 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa kruszywa drogowego naturalnego do utrzymania i remontów dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Kozy w 2026r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 4

1.5.2.) Miejscowość: Kozy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-340

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 033/8298650

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kozy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kozy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kozy.logintrade.net/zapytania_email,226609,5537a539dfa930bd349fd0bdee9791fa.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kruszywa drogowego naturalnego do utrzymania i remontów dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Kozy w 2026r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86de55d7-5430-4214-9cab-89baebc2f52a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274427

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041358/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Dostawa kruszywa drogowego naturalnego do utrzymania i remontów dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Kozy w 2026 r

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215365

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 850000,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 175250 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa drogowego naturalnego (tzn. kruszywa mineralnego, które poza obróbką mechaniczną nie zostało poddane żadnej innej formie obróbki), przeznaczonego do utrzymania i remontów dróg na terenie Gminy Kozy, spełniającego wymagania normy PN-EN 13242:2010 "Kruszywa do niezwiązanych i hydraulicznie związanych materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym" "lub równoważne".
Zamawiający wyklucza możliwości dostawy:
a) kruszywa drogowego wytworzonego na bazie żużla stalowniczego,
b) kruszywa pochodzącego z przerobu surowców poprodukcyjnych z kopalń węgla kamiennego,
c) kruszywa powstającego w wyniku przeróbki nieorganicznego materiału stosowanego uprzednio w budownictwie,
d) kruszywa dolomitowego.
1. Szacowane ilości przewidzianego do dostarczenia kruszywa wynoszą:
a) kruszywa pochodzące z przetworzenia skał osadowych – piaskowców:
- tłuczeń 31,5 - 63 mm – 150Mg,
-mieszanka 0 – 63 mm – 100 Mg,
b) kruszywa pochodzące z przetworzenia skał osadowych –wapieni:
- kliniec 8 (4; 6; 6,3; 8) - 16 (20) mm – 250 Mg,
- kliniec 16 (12; 20) – 31,5 (32) mm – 350 Mg,
- mieszanka 0 – 31,5 (32) mm – 200 Mg,
c) kruszywa pochodzące z przetworzenia skał magmowych:
- kliniec, grys 4-31,5 mm (lub o uziarnieniu z powyższego zakresu, po uzgodnieniu z koordynatorem) – 350 Mg,
- mieszanka 0 – 31,5 (32) mm – 400 Mg.
2. Powyższe zestawienie stanowi podstawę wyceny wartości zamówienia.
Inne uwarunkowania:
Wszystkie ilości asortymentu są ilościami szacunkowymi. Zamawiający dopuszcza możliwość zmian ilości poszczególnych pozycji asortymentu z zastrzeżeniem dokonywania przez Zamawiającego zakupów do kwoty określonej w § 8 ust. 1 umowy, wynikającej ze złożonej oferty (cena ofertowa), Zamawiający będzie dokonywał zakupów sukcesywnie, według faktycznych potrzeb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212300-3 - Kamień pokruszony lub rozłupany

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180318,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200182,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180318,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.U.H.P TRANSKOP ŁUKASZ SOPICKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5512255763

7.3.3) Ulica: ZAKOPIAŃSKA 79

7.3.4) Miejscowość: WADOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 34-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180318,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie należy zrealizować w terminie do 6 miesięcy od daty zawarcia niniejszej umowy z zastrzeżeniem, że okres obowiązywania umowy przestaje obowiązywać i umowa ulega zakończeniu z dniem, w którym wynagrodzenie Wykonawcy osiągnie planowaną wartość, o której mowa w § 8 ust. 1 umowy, bądź z dniem, w którym po wykonaniu ostatniej czynności Wykonawcy oraz zapłacie wynagrodzenia za tę czynność okaże się, że kwota niewykorzystana będzie niewystarczająca, by zlecić Wykonawcy jakąkolwiek czynność
na podstawie niniejszej umowy lub z dniem, w którym umowa ulega rozwiązaniu zgodnie z § 12 umowy.
2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane