Budowa gminnego magazynu OL i OC w m.Bucze

Gmina Grębocice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274433
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274433/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 11:05
Lokalizacja
Grębocice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3767ea5c-563d-47a6-ab87-1fa0808acca8
Identyfikator
6922257472
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneBetonowanieWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty elewacyjneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty budowlane w zakresie budowy domów handlowych, magazynów i obiektów budowlanych przemysłowych, obiektów budowlanych związanych z transportemRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty izolacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274433 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa gminnego magazynu OL i OC w m.Bucze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grębocice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647601

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Głogowska 3

1.5.2.) Miejscowość: Grębocice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-150

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 768315501

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne1@grebocice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grebocice.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl/pn/GREBOCICE/demand/283679/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa gminnego magazynu OL i OC w m.Bucze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3767ea5c-563d-47a6-ab87-1fa0808acca8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274433

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032301/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa gminnego magazynu OL i OC w m. Bucze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00209729

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 666029,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa gminnego magazynu OL i OC w m.Bucze
Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest budowa gminnego magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w miejscowości Bucze
Zakres robót obejmuje:
a) Roboty budowlane,
b) Roboty ziemne,
c) Fundamenty,
d) Izolacje fundamentów,
e) Konstrukcja stalowa wiaty,
f) Posadzki,
g) Stolarka zewnętrzna,
h) Elewacja,
i) Wykonanie zjazdu
j) Wycinka drzew
Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna opracowana przez Autorską Pracownię Projektową PROMA-BUD Adam Mordarski ul. Budowlanych 6 E, 67-200 Głogów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Przedmiot zamówienia jest dofinansowany ze środków budżetu państwa Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026, Budowa budowli zapewniających przetrwanie w wypadku wystąpienia skażeń i uderzeń z powietrza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262300-4 - Betonowanie

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45213000-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy domów handlowych, magazynów i obiektów budowlanych przemysłowych, obiektów budowlanych związanych z transportem

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta a najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający dokonał szczegółowej analizy swoich możliwości finansowych i
stwierdził, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty. Dalsze prowadzenie postępowania w tej sytuacji jest niemożliwe, co skutkuje koniecznością jego unieważnienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 947100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1828290 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane