Zakup samochodu ciężarowego - wywrotka
Zarząd Dróg Powiatowych w Łomży
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00274454
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00274454/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-03 11:09
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1969e33c-d861-4cdb-a4b4-c3f2133ff0cc
- Identyfikator
- 7181968222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274454 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu ciężarowego - wywrotka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Łomży
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669826
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poligonowa 30
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862184189
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magda.kapelewska@zdplomza.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.powiatlomzynski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdplomza.ezamawiajacy.pl/pn/zdplomza/demand/290918/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu ciężarowego - wywrotka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1969e33c-d861-4cdb-a4b4-c3f2133ff0cc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274454
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063595/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup samochodu ciężarowego - wywrotki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254060/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-1.252.P-2.589.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 356445,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup samochodu ciężarowego - wywrotka
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa używanego samochodu ciężarowego typu wywrotka dla Zarządu Dróg Powiatowych w Łomży.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |