Przebudowa budynku byłego dworca kolejowego w Zagórzu Śląskim

GMINA WALIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274472
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274472/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 11:13
Lokalizacja
Walim, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a1bbdd3-037e-4db7-9162-e1f53225b4ae
Identyfikator
8862572773
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274472 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku byłego dworca kolejowego w Zagórzu Śląskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WALIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Boczna 9

1.5.2.) Miejscowość: Walim

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-320

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@walim.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.walim.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a1bbdd3-037e-4db7-9162-e1f53225b4ae

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku byłego dworca kolejowego w Zagórzu Śląskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a1bbdd3-037e-4db7-9162-e1f53225b4ae

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274472

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038400/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa budynku byłego dworca kolejowego w Zagórzu Śląskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Fundusze Europejskie bliżej mieszkańców Dolnego Śląska” Działania nr 6.1 „Rozwój lokalny - strategie ZIT” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249773

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZ.271.1.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa budynku byłego dworca kolejowego przy
ul. Kolejowej w Zagórzu Śląskim– przebudowa wnętrza. Pomieszczenia zostaną całkowicie wyremontowane wraz z ułożeniem nowych instalacji sanitarnych i elektrycznych. Powierzchnia pomieszczeń ok. 100 m2.
Załączona dokumentacja uwzględnia całość inwestycji, natomiast ze względów finansowych została podzielona na dwa etapy. Pierwszy już wykonany etap polegał na wykonaniu robót budowlanych zewnętrznych takich jak: wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, remoncie elewacji, zagospodarowanie terenu wokół budynku. Drugi etap obejmuje prace wewnętrzne i dotyczy:
• robót rozbiórkowych wewnętrznych;
• prac instalacyjnych instalacji: elektrycznych, wodnych, sanitarnych, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej;
• robót murowych;
• wymiany stolarki wewnętrznej okiennej i drzwiowej;
• renowacji stolarki okiennej wewnętrznej;
• wykonania posadzek;
• wykonania tynków i okładzin ścian;
• robót malarskich.
W załączeniu dokumentacja z wyłączeniem: stron 29-32, 64, 67-69, 74-78, 87, 88, 94-96, 124, 142 oraz dokumentacji fotograficznej (zdjęcia archiwalne). Ponadto w Opisie Technicznym do Projektu Budowlanego na stronach 33-56 zostały wskazane punkty odnoszące się do prac wykonywanych wewnątrz obiektu.
Szczegółowy zakres robót do zrealizowania w ramach zamówienia przedstawiają załącznik nr 5 do SWZ – dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty
2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane