Sukcesywne dostawy ryb, przetworów rybnych oraz mrożonek owocowych i warzywnych na potrzeby Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie

Powiatowa Bursa Szkolna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274504
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-03 11:19
Lokalizacja
Człuchów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84491f00-3d57-414c-9ed1-6696fe93bb38
Identyfikator
8431448821
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneRyby przetworzone i konserwowaneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybRyby suszone lub solone; ryby w solance; ryby wędzoneRyby puszkowane i pozostałe ryby konserwowane lub przetworzoneWarzywa mrożone

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274504 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy ryb, przetworów rybnych oraz mrożonek owocowych i warzywnych na potrzeby Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowa Bursa Szkolna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 771272827

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Koszalińska 2A

1.5.2.) Miejscowość: Człuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bursa_czluchow@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bursaczluchow.org/bip

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1313188

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zapewnienie opieki i wychowania uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy ryb, przetworów rybnych oraz mrożonek owocowych i warzywnych na potrzeby Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84491f00-3d57-414c-9ed1-6696fe93bb38

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045601/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Sukcesywne dostawy ryb, przetworów rybnych oraz mrożonek owocowych i warzywnych na potrzeby Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253048

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy ryb, przetworów rybnych oraz mrożonek owocowych i warzywnych dla Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie do siedziby Zamawiającego (kuchnia nr 1 - ul. Koszalińska 2a, kuchnia nr 2 - ul. Batorego 24). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 3 do niniejszej SWZ.
2. Produkty spożywcze objęte dostawą powinny spełniać wymogi sanitarno-epidemiologiczne i zasady systemu HACCP w zakładach żywienia zbiorowego, tj. między innymi:
1) normy jakościowe lub atesty,
2) oznakowanie, między innymi datę minimalnej trwałości i termin przydatności do spożycia,
3) odpowiedni sposób przewożenia towarów – zachowanie rozdzielności transportu,
4) dostarczany asortyment musi być pozbawiony uszkodzeń o charakterze fizycznym i biochemicznym obniżającym jego wartość użytkową,
5) odpowiednią temperaturę podczas transportu i warunki sanitarne pojazdu.
3. Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za faktycznie zamówioną i dostarczoną ilość przedmiotu umowy. Zakres obligatoryjny zamówienia tj. ilości minimalne (gwarantowane) to 40% wartości umowy brutto.
4. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia specjalistycznym transportem przystosowanym do przewozu żywności, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
5. Wykonawca zobowiązany jest do nieodpłatnego użyczenia oraz dostarczenia 1 wagi elektronicznej typu platformowego min. do 60 kg oraz zamrażarek na każdą z wymienionych kuchni tj. do kuchni Zamawiającego przy ul. Koszalińskiej 2A oraz Batorego 24 w okresie trwania umowy tj.
1) 3 sztuki o pojemności 250 litrów,
2) 4 sztuki o pojemności 350 litrów,
3) 6 sztuk o pojemności 450 litrów,
4) 2 sztuki o pojemności 600 litrów
wraz z wniesieniem i montażem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

15230000-9 - Ryby suszone lub solone; ryby w solance; ryby wędzone

15240000-2 - Ryby puszkowane i pozostałe ryby konserwowane lub przetworzone

15331170-9 - Warzywa mrożone

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu wpłynęły dwie oferty, których ceny przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zadania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy