Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Tarczyn

GMINA TARCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274535
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274535/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 11:24
Lokalizacja
Tarczyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-db6de7ce-d3cc-481d-af94-ea0b915e1bab
Identyfikator
1231233414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

1 przyznane

'SOUTH STREAM' SPÓŁKA AKCYJNATarczyn, PL · lot 0
347 259,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274535 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Tarczyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Stępkowskiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Tarczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-555

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227157919

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tomasz.rowinski@tarczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.tarczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db6de7ce-d3cc-481d-af94-ea0b915e1bab

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Tarczyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db6de7ce-d3cc-481d-af94-ea0b915e1bab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274535

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039511/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Bieżące utrzymanie dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00149839

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 800000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego robót, polegających na bieżącym utrzymaniu dróg gminnych na terenie Gminy Tarczyn w 2026 r.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) dostawę pospółki; przewidywana ilość pospółki – ok. 75 m3,
2) profilowanie i zagęszczanie dróg o nawierzchni nieutwardzonej na szacunkowej powierzchni ok. 15 000 m2, wraz z rozłożeniem i zagęszczeniem dostarczonej pospółki w miejsca wskazywane przez Zamawiającego lub Wykonawcę w porozumieniu z Zamawiającym,
3) dostawę kruszywa tłucznia kamiennego o frakcji 0-31,5; przewidywana ilość – ok. 450 ton,
4) profilowanie i zagęszczanie dróg o nawierzchni tłuczniowej kamiennej na szacunkowej powierzchni ok. 50 000 m2, wraz z rozłożeniem i zagęszczeniem dostarczonego tłucznia w miejsca wskazywane przez Zamawiającego lub Wykonawcę w porozumieniu z Zamawiającym,
5) pobranie kruszywa mieszanek bitumicznych zapewnionego przez Zamawiającego, jego rozłożenie i zagęszczenie (ok. 400 ton) w miejsca wskazywane przez Zamawiającego lub Wykonawcę w porozumieniu z Zamawiającym,
6) profilowanie i zagęszczanie dróg o nawierzchni tłuczniowej z kruszyw mieszanek bitumicznych na szacunkowej powierzchni ok. 50 000 m2, wraz z rozłożeniem i zagęszczeniem dostarczonego materiału w miejsca wskazywane przez Zamawiającego lub Wykonawcę w porozumieniu z Zamawiającym,
7) remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych w miejscach wskazywanych przez Zamawiającego (przewidywana ilość – ok. 670 m2) w zakresie:
a) cięcia piłą mechaniczną nawierzchni bitumicznej na gł. 5cm,
b) rozebranie nawierzchni bitumicznej o grubości 5cm,
c) wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumiczno-grysowej – warstwa ścieralna o grubości po zagęszczeniu 5cm.
8) wykonanie poboczy dróg z kruszywa kamiennego o średniej szerokości 30cm i grubości po zagęszczeniu 10 cm– na powierzchni ok. 200 m2
9) wykonanie jednowarstwowej podbudowy (warstwa górna) z kruszywa kamiennego łamanego – przewidywana ilość ok. 1 000 m2 w zakresie:
a) profilowania drogi przed rozłożeniem dostarczonego kruszywa,
b) dostarczenia, rozłożenia i zagęszczenia kruszywa o frakcji 4-31,5mm i grubości po zagęszczeniu 5 cm
10) wykonanie podbudowy z kruszywa betonowego frakcji 0 -31,5 mm – materiał Wykonawcy – przewidywana ilość ok. 600 m2,
11) wykonanie podbudowy z kruszywa betonowego frakcji 0-63 mm– materiał Wykonawcy – przewidywana ilość 575 m2.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347259,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 347259,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 347259,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: South Stream S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231188501

7.3.3) Ulica: Piaseczyńska 16

7.3.4) Miejscowość: Kotorydz

7.3.5) Kod pocztowy: 05-555

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-05 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 800000,00 zł, w tym zamówienie podstawowe 400000,00 zł, zamówienie przewidziane do udzielenia na podstawie art. 305 pkt. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt. 7 Pzp - wynosi 400000,00 zł
2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane