Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych termomodernizacji energetycznej obiektów gminnych z podziałem na zadania.
GMINA OŚWIĘCIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00274746
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00274746/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-03 11:59
- Lokalizacja
- Oświęcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dac6d1bb-f0a7-4b68-87f0-2ffe04f4b6ee
- Identyfikator
- 5492198593
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274746 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych termomodernizacji energetycznej obiektów gminnych z podziałem na zadania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OŚWIĘCIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 12
1.5.2.) Miejscowość: Oświęcim
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 844 95 90
1.5.8.) Numer faksu: 33 844 95 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminaoswiecim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaoswiecim.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaoswiecim.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych termomodernizacji energetycznej obiektów gminnych z podziałem na zadania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dac6d1bb-f0a7-4b68-87f0-2ffe04f4b6ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274746
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028307/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych termomodernizacji energetycznej obiektów gminnych z podziałem na zadania częściowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie finansowane ze środków z planu rozwojowego nr KPOD.03.12-IP.05-0009/23 Przedsięwzięcia „Rozwój Klastra Energii Kotliny Oświęcimskiej” w zakresie realizacji inwestycji B2.2.2/G1.1.2 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenie Odporności (KPO): Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne Część A(wsparcie przedinwestycyjne)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175386
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.2712.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Temat: Zadanie nr 1 - Budynek gminny - Dom Ludowy w Babicach ul. Topolowa 101. Opis przedmiotu zamówienia:
1) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno -budowlanej z elementami instalacji sanitarnych i elektrycznych poszczególnych budynków po 2 egz. w formie papierowej i 2 egz. w formie elektronicznej, w formacie PDF i wersji edytowalnej.
2) Wykonanie oceny stanu technicznego poszczególnych elementów budynków w niezbędnym zakresie.
3) Opracowanie wstępnych rozwiązań termomodernizacji obiektów.
4) Opracowanie audytu energetycznego (w 4 egz. + wersja elektroniczna)-w zakresie termomodernizacji obiektu, który określi w jaki sposób i w jakiej ilości możliwe jest uzyskanie opłacalnej oszczędności energii. Audyt poza identyfikacją potencjału w zakresie możliwości zmniejszenia zużycia energii pierwotnej przy zachowaniu parametrów użytkowych i funkcji obiektu budowalnego, powinien dostarczać również informację o efektowości ekonomicznej przedsięwzięć usprawniających służących poprawnie efektywności energetycznej. Ponadto audyt pewien potwierdzić , iż zastosowane w ramach inwestycji działania są niezbędne nie tylko z punktu widzenia zwiększenia efektywności energetycznej ale również uzasadnione ekonomicznie.
5) Przedstawienie rozwiązań przedstawicielom Zamawiającego
6) Uzgodniona z Zamawiającym wersja optymalna audytu energetycznego jest podstawą do opracowania dokumentacji projektowej,
7) Pozyskanie materiałów geodezyjnych ( w razie konieczności)
8) Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej :
- projekt zagospodarowania terenu oraz projekty architektoniczno-budowlane wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i ekspertyzami w zakresie przepisów przeciwpożarowych, higieniczno-sanitarnych, bhp (w razie potrzeby). - 4 egz. opracowanie w formie papierowej +2 egz. w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej
- projekty techniczne wraz z niezbędnymi opiniami i uzgodnieniami w zakresie przepisów przeciwpożarowych, higieniczno-sanitarnych, bhp (w razie potrzeby) - 4 egz..
Uwaga : w dokumentacji należy uwzględnić wymianę źródła ciepła
9) Opracowanie kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót
10) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszystkich niezbędnych warunków, uzgodnień i pozwoleń umożliwiających wykonanie robót budowlanych zgodnie z ustawą Prawo budowlane
11) Udzielanie wyjaśnień, odpowiedzi na zapytania, usunięcie ewentualnych braków i usterek dokumentacji na każdym etapie postępowania przetargowego dotyczącego wyłonienia wykonawcy robót
2. Szczegółowy opis do przedmiotu zamówienia zakresu opracowania Dokumentacji został określony w załączniku nr 1 do SWZ i będzie stanowił załącznik do umowy z wybranym Wykonawcą.
3. Zapewnienie kadry do realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności dysponowanie :
- 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania określone przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo budowlane: która wykonała co najmniej jedną dokumentację projektowo-kosztorysową w okresie ostatnich 10 lat w zakresie termomodernizacji obiektu lub przebudowy/remontu obiektu budowlanego którego elementem była termomodernizacja o kubaturze minimum 500 m2 lub powierzchni zabudowy minimum 150 m2, - wskazana w Załączniku Nr 1 do Formularza oferty (w przypadku zmiany osoby wskazanej w formularzu oferty osoba wprowadzona musi mieć co najmniej równoważne doświadczenie zawodowe),
4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności odbiory, płatności, terminy, kary stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ -Istotne Postanowienia Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
79212000-3 - Usługi audytu
4.5.5.) Wartość części: 66592,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Temat: Zadanie nr 2 - Budynek gminny - Dom Ludowy w Pławach ul. Pławianka 31. Opis przedmiotu zamówienia:
1) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno -budowlanej z elementami instalacji sanitarnych i elektrycznych poszczególnych budynków po 2 egz. w formie papierowej i 2 egz. w formie elektronicznej, w formacie PDF i wersji edytowalnej.
2) Wykonanie oceny stanu technicznego poszczególnych elementów budynków w niezbędnym zakresie.
3) Opracowanie wstępnych rozwiązań termomodernizacji obiektów.
4) Opracowanie audytu energetycznego (w 4 egz. + wersja elektroniczna)-w zakresie termomodernizacji obiektu, który określi w jaki sposób i w jakiej ilości możliwe jest uzyskanie opłacalnej oszczędności energii. Audyt poza identyfikacją potencjału w zakresie możliwości zmniejszenia zużycia energii pierwotnej przy zachowaniu parametrów użytkowych i funkcji obiektu budowalnego, powinien dostarczać również informację o efektowości ekonomicznej przedsięwzięć usprawniających służących poprawnie efektywności energetycznej. Ponadto audyt pewien potwierdzić , iż zastosowane w ramach inwestycji działania są niezbędne nie tylko z punktu widzenia zwiększenia efektywności energetycznej ale również uzasadnione ekonomicznie.
5) Przedstawienie rozwiązań przedstawicielom Zamawiającego
6) Uzgodniona z Zamawiającym wersja optymalna audytu energetycznego jest podstawą do opracowania dokumentacji projektowej,
7) Pozyskanie materiałów geodezyjnych ( w razie konieczności)
8) Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej :
- projekt zagospodarowania terenu oraz projekty architektoniczno-budowlane wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i ekspertyzami w zakresie przepisów przeciwpożarowych, higieniczno-sanitarnych, bhp (w razie potrzeby). - 4 egz. opracowanie w formie papierowej +2 egz. w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej
- projekty techniczne wraz z niezbędnymi opiniami i uzgodnieniami w zakresie przepisów przeciwpożarowych, higieniczno-sanitarnych, bhp (w razie potrzeby) - 4 egz..
Uwaga : w dokumentacji należy uwzględnić wymianę źródła ciepła
9) Opracowanie kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót
10) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszystkich niezbędnych warunków, uzgodnień i pozwoleń umożliwiających wykonanie robót budowlanych zgodnie z ustawą Prawo budowlane
11) Udzielanie wyjaśnień, odpowiedzi na zapytania, usunięcie ewentualnych braków i usterek dokumentacji na każdym etapie postępowania przetargowego dotyczącego wyłonienia wykonawcy robót
2. Szczegółowy opis do przedmiotu zamówienia zakresu opracowania Dokumentacji został określony w załączniku nr 1 do SWZ i będzie stanowił załącznik do umowy z wybranym Wykonawcą.
3. Zapewnienie kadry do realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności dysponowanie :
- 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania określone przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo budowlane: która wykonała co najmniej jedną dokumentację projektowo-kosztorysową w okresie ostatnich 10 lat w zakresie termomodernizacji obiektu lub przebudowy/remontu obiektu budowlanego którego elementem była termomodernizacja o kubaturze minimum 500 m2 lub powierzchni zabudowy minimum 150 m2, - wskazana w Załączniku Nr 1 do Formularza oferty (w przypadku zmiany osoby wskazanej w formularzu oferty osoba wprowadzona musi mieć co najmniej równoważne doświadczenie zawodowe),
4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności odbiory, płatności, terminy, kary stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ -Istotne Postanowienia Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
79212000-3 - Usługi audytu
4.5.5.) Wartość części: 52447,51 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Temat: Zadanie nr 3 - Budynek gminny - Ośrodek Pomocy Społecznej w Grojcu ul. Beskidzka 1001. Opis przedmiotu zamówienia:
1) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno -budowlanej z elementami instalacji sanitarnych i elektrycznych poszczególnych budynków po 2 egz. w formie papierowej i 2 egz. w formie elektronicznej, w formacie PDF i wersji edytowalnej.
2) Wykonanie oceny stanu technicznego poszczególnych elementów budynków w niezbędnym zakresie.
3) Opracowanie wstępnych rozwiązań termomodernizacji obiektów.
4) Opracowanie audytu energetycznego (w 4 egz. + wersja elektroniczna)-w zakresie termomodernizacji obiektu, który określi w jaki sposób i w jakiej ilości możliwe jest uzyskanie opłacalnej oszczędności energii. Audyt poza identyfikacją potencjału w zakresie możliwości zmniejszenia zużycia energii pierwotnej przy zachowaniu parametrów użytkowych i funkcji obiektu budowalnego, powinien dostarczać również informację o efektowości ekonomicznej przedsięwzięć usprawniających służących poprawnie efektywności energetycznej. Ponadto audyt pewien potwierdzić , iż zastosowane w ramach inwestycji działania są niezbędne nie tylko z punktu widzenia zwiększenia efektywności energetycznej ale również uzasadnione ekonomicznie.
5) Przedstawienie rozwiązań przedstawicielom Zamawiającego
6) Uzgodniona z Zamawiającym wersja optymalna audytu energetycznego jest podstawą do opracowania dokumentacji projektowej,
7) Pozyskanie materiałów geodezyjnych ( w razie konieczności)
8) Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej :
- projekt zagospodarowania terenu oraz projekty architektoniczno-budowlane wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i ekspertyzami w zakresie przepisów przeciwpożarowych, higieniczno-sanitarnych, bhp (w razie potrzeby). - 4 egz. opracowanie w formie papierowej +2 egz. w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej
- projekty techniczne wraz z niezbędnymi opiniami i uzgodnieniami w zakresie przepisów przeciwpożarowych, higieniczno-sanitarnych, bhp (w razie potrzeby) - 4 egz..
9) Opracowanie kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót
10) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszystkich niezbędnych warunków, uzgodnień i pozwoleń umożliwiających wykonanie robót budowlanych zgodnie z ustawą Prawo budowlane
11) Udzielanie wyjaśnień, odpowiedzi na zapytania, usunięcie ewentualnych braków i usterek dokumentacji na każdym etapie postępowania przetargowego dotyczącego wyłonienia wykonawcy robót
2. Szczegółowy opis do przedmiotu zamówienia zakresu opracowania Dokumentacji został określony w załączniku nr 1 do SWZ i będzie stanowił załącznik do umowy z wybranym Wykonawcą.
3. Zapewnienie kadry do realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności dysponowanie :
- 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania określone przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo budowlane: która wykonała co najmniej jedną dokumentację projektowo-kosztorysową w okresie ostatnich 10 lat w zakresie termomodernizacji obiektu lub przebudowy/remontu obiektu budowlanego którego elementem była termomodernizacja o kubaturze minimum 500 m2 lub powierzchni zabudowy minimum 150 m2, - wskazana w Załączniku Nr 1 do Formularza oferty (w przypadku zmiany osoby wskazanej w formularzu oferty osoba wprowadzona musi mieć co najmniej równoważne doświadczenie zawodowe),
4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności odbiory, płatności, terminy, kary stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ -Istotne Postanowienia Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
79212000-3 - Usługi audytu
4.5.5.) Wartość części: 60258,01 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Temat: Zadanie nr 4 - Budynek gminny - Budynek Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Brzezince ul Sportowa 91. Opis przedmiotu zamówienia:
1) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno -budowlanej z elementami instalacji sanitarnych i elektrycznych poszczególnych budynków po 2 egz. w formie papierowej i 2 egz. w formie elektronicznej, w formacie PDF i wersji edytowalnej.
2) Wykonanie oceny stanu technicznego poszczególnych elementów budynków w niezbędnym zakresie.
3) Opracowanie wstępnych rozwiązań termomodernizacji obiektów.
4) Opracowanie audytu energetycznego (w 4 egz. + wersja elektroniczna)-w zakresie termomodernizacji obiektu, który określi w jaki sposób i w jakiej ilości możliwe jest uzyskanie opłacalnej oszczędności energii. Audyt poza identyfikacją potencjału w zakresie możliwości zmniejszenia zużycia energii pierwotnej przy zachowaniu parametrów użytkowych i funkcji obiektu budowalnego, powinien dostarczać również informację o efektowości ekonomicznej przedsięwzięć usprawniających służących poprawnie efektywności energetycznej. Ponadto audyt pewien potwierdzić , iż zastosowane w ramach inwestycji działania są niezbędne nie tylko z punktu widzenia zwiększenia efektywności energetycznej ale również uzasadnione ekonomicznie.
5) Przedstawienie rozwiązań przedstawicielom Zamawiającego
6) Uzgodniona z Zamawiającym wersja optymalna audytu energetycznego jest podstawą do opracowania dokumentacji projektowej,
7) Pozyskanie materiałów geodezyjnych ( w razie konieczności)
8) Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej :
- projekt zagospodarowania terenu oraz projekty architektoniczno-budowlane wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i ekspertyzami w zakresie przepisów przeciwpożarowych, higieniczno-sanitarnych, bhp (w razie potrzeby). - 4 egz. opracowanie w formie papierowej +2 egz. w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej
- projekty techniczne wraz z niezbędnymi opiniami i uzgodnieniami w zakresie przepisów przeciwpożarowych, higieniczno-sanitarnych, bhp (w razie potrzeby) - 4 egz..
9) Opracowanie kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót
10) Uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszystkich niezbędnych warunków, uzgodnień i pozwoleń umożliwiających wykonanie robót budowlanych zgodnie z ustawą Prawo budowlane
11) Udzielanie wyjaśnień, odpowiedzi na zapytania, usunięcie ewentualnych braków i usterek dokumentacji na każdym etapie postępowania przetargowego dotyczącego wyłonienia wykonawcy robót
2. Szczegółowy opis do przedmiotu zamówienia zakresu opracowania Dokumentacji został określony w załączniku nr 1 do SWZ i będzie stanowił załącznik do umowy z wybranym Wykonawcą.
3. Zapewnienie kadry do realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności dysponowanie :
- 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania określone przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r Prawo budowlane: która wykonała co najmniej jedną dokumentację projektowo-kosztorysową w okresie ostatnich 10 lat w zakresie termomodernizacji obiektu lub przebudowy/remontu obiektu budowlanego którego elementem była termomodernizacja o kubaturze minimum 500 m2 lub powierzchni zabudowy minimum 150 m2, - wskazana w Załączniku Nr 1 do Formularza oferty (w przypadku zmiany osoby wskazanej w formularzu oferty osoba wprowadzona musi mieć co najmniej równoważne doświadczenie zawodowe),
4. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu zamówienia, a w szczególności odbiory, płatności, terminy, kary stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ -Istotne Postanowienia Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
79212000-3 - Usługi audytu
4.5.5.) Wartość części: 61488,01 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116850,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SOLARSYSTEM Spółka Cywilna : Łapa M., Olesek W., Skorut-Nawara E.,
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SOLARSYSTEM S.C. Łapa Michał, Wojciech Olesek Wspólnik SOLARSYSTEM S.C, Ewa Skorut-Nawara Wspólnik SOLARSYSTEM S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120437965
7.3.3) Ulica: Juliusza Słowackiego 42
7.3.4) Miejscowość: Myślenice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33210,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39360,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SOLARSYSTEM Spółka Cywilna : Łapa M., Olesek W., Skorut-Nawara E.,
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SOLARSYSTEM S.C. Łapa Michał, Wojciech Olesek Wspólnik SOLARSYSTEM S.C, Ewa Skorut-Nawara Wspólnik SOLARSYSTEM S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120437965
7.3.3) Ulica: Juliusza Słowackiego 42
7.3.4) Miejscowość: Myślenice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39360,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27060,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 100860,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41820,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SOLARSYSTEM Spółka Cywilna : Łapa M., Olesek W., Skorut-Nawara E.,
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SOLARSYSTEM S.C. Łapa Michał, Wojciech Olesek Wspólnik SOLARSYSTEM S.C, Ewa Skorut-Nawara Wspólnik SOLARSYSTEM S.C
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120437965
7.3.3) Ulica: Juliusza Słowackiego 42
7.3.4) Miejscowość: Myślenice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41820,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SOLARSYSTEM Spółka Cywilna : Łapa M., Olesek W., Skorut-Nawara E.,
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SOLARSYSTEM S.C. Łapa Michał, Wojciech Olesek Wspólnik SOLARSYSTEM S.C, Ewa Skorut-Nawara Wspólnik SOLARSYSTEM S.C
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120437965
7.3.3) Ulica: Juliusza Słowackiego 42
7.3.4) Miejscowość: Myślenice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |