ZZP.261.05.2026 Modernizacja sanitariatów w zespole budynków Instytutu Adama Mickiewicza przy ul. Mokotowskiej 25 w Warszawie zlokalizowanym na działce nr 73 w obrębie 5 05 07
INSTYTUT ADAMA MICKIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00274816
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00274816/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-03 12:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab4401e7-fd8f-4b65-86db-6d5bb4b8833f
- Identyfikator
- 7011203621
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274816 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ZZP.261.05.2026 Modernizacja sanitariatów w zespole budynków Instytutu Adama Mickiewicza przy ul. Mokotowskiej 25 w Warszawie zlokalizowanym na działce nr 73 w obrębie 5 05 07
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT ADAMA MICKIEWICZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528511890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mokotowska 25
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-560
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@iam.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://iam.pl/pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13089271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZZP.261.05.2026 Modernizacja sanitariatów w zespole budynków Instytutu Adama Mickiewicza przy ul. Mokotowskiej 25 w Warszawie zlokalizowanym na działce nr 73 w obrębie 5 05 072.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab4401e7-fd8f-4b65-86db-6d5bb4b8833f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274816
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116909/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja sanitariatów w zespole budynków Instytutu Adama Mickiewicza przy ul. Mokotowskiej 25 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238223
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.261.05.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania jest realizacja zadania pn. modernizacja sanitariatów w zespole budynków Instytutu Adama Mickiewicza przy ul. Mokotowskiej 25 w Warszawie zlokalizowanym na działce nr 73 w obrębie 5 05 07.
2. Wykonawca zobowiązuje się wykonać roboty budowlane zgodnie z Dokumentacją Projektową, w tym Projektem Budowlanym (w tym Technicznym) i Wykonawczym, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), Pozwoleniem na Budowę, Decyzją właściwego Konserwatora Zabytków zezwalającą na wykonanie robót budowlanych, wszelkimi innymi opiniami, decyzjami, uzgodnieniami, które stanowią integralną część SWZ, Umową, warunkami wynikającymi z przepisów technicznych i prawa budowlanego oraz zgodnie z zasadami rzetelnej wiedzy technicznej i ustalonymi zwyczajami.
3. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w załącznikiem A SWZ (OPZ), realizacja przedmiotu zamówienia musi być zgodna z zasadami opisanymi w załączniku 2 do SWZ tj. ze wzorem umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |