Dostawa spektrometru w ramach umowy darowizny oraz zestawu do elektroforezy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wzmocnienie infrastruktury do realizacji świadczeń pediatrycznych w UCK WUM"

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274822
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274822/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-03 12:13
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5596498a-7669-492a-8b37-8a8544d01ac9
Identyfikator
5220002529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SpektrometrySprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

Wykonawcy

1 przyznane

SPECTRO - LAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL · lot 0
409 590 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274822 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa spektrometru w ramach umowy darowizny oraz zestawu do elektroforezy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wzmocnienie infrastruktury do realizacji świadczeń pediatrycznych w UCK WUM"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288975

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Banacha 1A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-097

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@uckwum.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: uckwum.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uckwum.ezamawiajacy.pl/pn/uckwum/demand/290815/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa spektrometru w ramach umowy darowizny oraz zestawu do elektroforezy w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Wzmocnienie infrastruktury do realizacji świadczeń pediatrycznych w UCK WUM"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5596498a-7669-492a-8b37-8a8544d01ac9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274822

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00072016/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.27 Dostawa spektometru oraz zestawu do elektroforezy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249104

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZPUCK.262.107.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometru – 1 sztuka.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1 – Formularz parametrów technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38433000-9 - Spektrometry

4.5.5.) Wartość części: 351000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do elektroforezy – 1 sztuka.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 – Formularz parametrów technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.5.) Wartość części: 149205,72 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409590 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 409590 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 409590 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPECTRO - LAB Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5240006677

7.3.4) Miejscowość: Łomianki

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409590 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy