MODERNIZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA W BUDYNKU ADMINISTRACYJNYM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻYDOWIE

POWIAT KOSZALIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00274840
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00274840/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 12:15
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07250a87-0643-4c96-92a9-ece04a5b82a2
Identyfikator
6692387595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie kotłówRoboty malarskieRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychIzolacja cieplnaRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ CZUPAJŁOKoszalin, PL · lot 0
811 431 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274840 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA W BUDYNKU ADMINISTRACYJNYM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻYDOWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KOSZALIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920854

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Racławicka 13

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-620

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 947140189

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat.koszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_koszalin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA W BUDYNKU ADMINISTRACYJNYM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻYDOWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07250a87-0643-4c96-92a9-ece04a5b82a2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274840

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038282/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 MODERNIZACJA ŹRÓDEŁ CIEPŁA W BUDYNKU ADMINISTRACYJNYM DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻYDOWIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193778

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 860714,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację źródeł ciepła w budynku administracyjnym Domu Pomocy Społecznej w Żydowie.

Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach projektu pn.: „Modernizacja źródeł ciepła w budynku administracyjnym DPS w Żydowie”, dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

1) Zakres inwestycji obejmuje w szczególności:
a) instalację 1 pompy ciepła;
b) likwidację obecnej kotłowni olejowej;
c) wymianę instalacji c.o.;
d) prace w branży elektrycznej.

2) Zakres robót budowlanych do wykonania obejmuje w szczególności:
a) wykonanie instalacji gruntowej pompy ciepła, w tym:
- roboty demontażowe,
- technologia pompy ciepła,
- prace budowlane w pomieszczeniu pompy ciepła,
- urządzenia technologiczne,
- instalacja wod. kan.,
- rurociągi w pomieszczeniu technicznym,
- prace malarskie i antykorozyjne,
- izolacje termiczne.
b) dolne źródło ciepła dla pompy, w tym:
- roboty demontażowe i ziemne,
- roboty montażowe instalacyjne.
c) roboty demontażowe istniejącej kotłowni, w tym:
- prace budowlane,
- grzejniki i armatura,
- rurociągi i uzbrojenie,
- izolacje termiczne.
d) instalacja elektryczna modernizowanej kotłowni, w tym:
- demontaż rozdzielnicy kotłowni RK,
- demontaż instalacji elektrycznej kotłów olejowych,
- wykonanie nowej linii zasilającej z rozdzielnicy głównej budynku,
- montaż rozdzielnicy elektrycznej RPC,
- podłączenie urządzeń technologicznych i rozruch,
- wymiana opraw oświetleniowych,
- wykonanie pomiarów ochronnych i sporządzenie protokołów.

2. Od Wykonawców oczekuje się starannego zapoznania się z dokumentacją przedmiotu zamówienia oraz zdobycia wszelkich informacji, które mogą być potrzebne do przygotowania oferty.

3. Kontrola postępu prac będzie prowadzona systematycznie w trakcie ich wykonywania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45442100-8 - Roboty malarskie

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 811431,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1353000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 811431,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE EKOSUN PAWEŁ CZUPAJŁO

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4990209622

7.3.3) Ulica: Bohaterów Warszawy 4

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-211

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca zamierza zlecić w części podwykonawcom wykonanie prac odnośnie odwiertów dot. dolnego źródła ciepła. Nazwa podwykonawcy nie jest jeszcze znana.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 811431,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach projektu pn.: „Modernizacja źródeł ciepła w budynku administracyjnym DPS w Żydowie”, dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane