Zorganizowanie i przeprowadzenie programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc domową w ramach projektu „Po Moc dla rodziny” współfinansowanego ze środków EFS Plus
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00274890
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00274890/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-03 12:21
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df631bfd-02bb-493d-ac7c-0c11fbedf06e
- Identyfikator
- 7711689761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00274890 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc domową w ramach projektu „Po Moc dla rodziny” współfinansowanego ze środków EFS Plus
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
1.3.) Oddział zamawiającego: w Piotrkowie Trybunalskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004700898
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Próchnika 34
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mopr@mopr.piotrkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopr.piotrkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df631bfd-02bb-493d-ac7c-0c11fbedf06e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i przeprowadzenie programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc domową w ramach projektu „Po Moc dla rodziny” współfinansowanego ze środków EFS Plus2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df631bfd-02bb-493d-ac7c-0c11fbedf06e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274890
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005846/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Przeprowadzenie diagnozy z mapowaniem QEEG i świadczenie usług terapeutycznych EEG Biofeedback,usług psychologicznych i programu korekcyjno–edukacyjnego dla uczestników projektu „Po Moc dla rodziny”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Po Moc dla rodziny” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, na podstawie umowy nr FELD.07.12-IP.01-0006/25-00.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254472
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZKiA.2520.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie i przeprowadzenie programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc domową w ramach projektu „Po Moc dla rodziny” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027,
na podstawie umowy nr FELD.07.12-IP.01-0006/25-00
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w SWZ CZĘŚĆ II.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |