Dostawa zestawu do spiroergometrii oraz sprzętu sportowego na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00275115
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00275115/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-03 12:56
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8a8aca1-7d47-4642-ac16-7d778af2c463
Identyfikator
8520006757
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt do ćwiczeń fizycznychArtykuły i sprzęt sportowyUrządzenia diagnostyczne

Wykonawcy

1 przyznane

BTL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL · lot 0
387 400 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00275115 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawu do spiroergometrii oraz sprzętu sportowego na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288886

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rybacka 1

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-204

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pum.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1302034

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Nauka i edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa zestawu do spiroergometrii oraz sprzętu sportowego na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8a8aca1-7d47-4642-ac16-7d778af2c463

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275115

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

zwiększenie liczby absolwentów na kierunku lekarskim i lekarsko-dentystycznym” - nr KPOD.07.05-IP.10-0021/24 będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych oraz zwiększeniem liczby osób podejmujących studia medyczne”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225572

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.275.38.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do spiroergometrii oraz sprzętu sportowego na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie - w tym w zakresie część nr 1: Dostawa zestawu do spiroergometrii dla Zakładu Fizjologii w Naukach o Zdrowiu PUM;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 SWZ.
3. Za każdym razem, gdy w dokumentach zamówienia zamawiający wspomina o ofercie i o czynnościach podejmowanych względem wykonawców, ofert, podmiotowych środków dowodowych i innych, ma to zastosowanie do każdej części postępowania.
4. Jeśliby w opisie przedmiotu zamówienia znalazło się wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (nazwy własne), to nastąpiło to jako wskazanie rozwiązania przykładowego. Dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych przy zachowaniu takich samych (minimalnych) lub nie gorszych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia uregulowane są we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.) Wartość części: 356000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do spiroergometrii oraz sprzętu sportowego na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie - w tym w zakresie część nr 2: Dostawa sprzętu do treningu siłowego dla Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PUM;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 SWZ.
3. Za każdym razem, gdy w dokumentach zamówienia zamawiający wspomina o ofercie i o czynnościach podejmowanych względem wykonawców, ofert, podmiotowych środków dowodowych i innych, ma to zastosowanie do każdej części postępowania.
4. Jeśliby w opisie przedmiotu zamówienia znalazło się wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (nazwy własne), to nastąpiło to jako wskazanie rozwiązania przykładowego. Dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych przy zachowaniu takich samych (minimalnych) lub nie gorszych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia uregulowane są we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 19588 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do spiroergometrii oraz sprzętu sportowego na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie - w tym w zakresie część nr 3: Dostawa sprzętu cardio dla Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PUM;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 SWZ.
3. Za każdym razem, gdy w dokumentach zamówienia zamawiający wspomina o ofercie i o czynnościach podejmowanych względem wykonawców, ofert, podmiotowych środków dowodowych i innych, ma to zastosowanie do każdej części postępowania.
4. Jeśliby w opisie przedmiotu zamówienia znalazło się wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (nazwy własne), to nastąpiło to jako wskazanie rozwiązania przykładowego. Dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych przy zachowaniu takich samych (minimalnych) lub nie gorszych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia uregulowane są we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 43342,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do spiroergometrii oraz sprzętu sportowego na potrzeby jednostek PUM w Szczecinie - w tym w zakresie część nr 4: Dostawa ergometru wioślarskiego i narciarskiego dla Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PUM;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1 SWZ.
3. Za każdym razem, gdy w dokumentach zamówienia zamawiający wspomina o ofercie i o czynnościach podejmowanych względem wykonawców, ofert, podmiotowych środków dowodowych i innych, ma to zastosowanie do każdej części postępowania.
4. Jeśliby w opisie przedmiotu zamówienia znalazło się wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę (nazwy własne), to nastąpiło to jako wskazanie rozwiązania przykładowego. Dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych przy zachowaniu takich samych (minimalnych) lub nie gorszych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia uregulowane są we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 58293 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 387400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BTL Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222626984

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-19

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty, złożone w części 2 postępowania zostały odrzucone

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty, złożone w części 3 postępowania zostały odrzucone

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wszystkie oferty, złożone w części 4 postępowania zostały odrzucone

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy