234_Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych producenta Opentrons stosowanych w pracach naukowo-badawczych
INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI PAN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00275259
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00275259/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-03 13:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e1cba3e-2be4-496b-8022-89f1d8f375f0
- Identyfikator
- 5250008979
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00275259 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
234_Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych producenta Opentrons stosowanych w pracach naukowo-badawczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI PAN
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326026
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adolfa Pawińskiego 5B
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-106
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ippt.pan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ippt.pan.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Badania naukowe i edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
234_Sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych producenta Opentrons stosowanych w pracach naukowo-badawczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e1cba3e-2be4-496b-8022-89f1d8f375f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275259
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego (nr sprawy DZP.261.125.2026.MA.TP1) nie została złożona żadna oferta, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.234.2026.MA.WRK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów laboratoryjnych producenta Opentrons lub równoważnych stosowanych w pracach naukowo-badawczych przeznaczonych dla jednostek organizacyjnych IPPT PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wyszczególnieniem rodzaju i liczby materiałów laboratoryjnych stanowi załącznik nr 2 i załącznik nr 3 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |