Dostawa paliw płynnych do pojazdów Eco Team Service Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach

Eco Team Service Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00275675
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00275675/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-03 14:11
Lokalizacja
Łodygowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e239f8ba-29bf-4b92-b27b-1f1f2af02f55
Identyfikator
5532511896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energiiOlej napędowyBenzyna bezołowiowa

Wykonawcy

1 przyznane

MIXPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁodygowice, PL · lot 0
627 747,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00275675 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw płynnych do pojazdów Eco Team Service Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Eco Team Service Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243140431

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 75

1.5.2.) Miejscowość: Łodygowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-325

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (33) 8640-575

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ets@eco-ts.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.eco-ts.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e239f8ba-29bf-4b92-b27b-1f1f2af02f55

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw płynnych do pojazdów Eco Team Service Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e239f8ba-29bf-4b92-b27b-1f1f2af02f55

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275675

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00206772/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa paliw płynnych do pojazdów Eco Team Service Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206815

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ETS.ZP.01.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 393213,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 do pojazdów Eco Team Service Sp. z o.o. z siedzibą w Łodygowicach. Zamawiający szacuje, że w okresie trwania umowy zakupi ok. 78 000 litrów oleju napędowego i 2 800 litrów benzyny bezołowiowej 95.
2. Określona ilość paliw jest wyłącznie szacunkowa i służy tylko do wyliczenia ceny oferty i porównania złożonych ofert. Ilość faktycznie zakupionego paliwa może odbiegać od ww. Wynagrodzenie wynikać będzie z ilości rzeczywiście wykonanych dostaw i zaoferowanych cen.
3. Stacja sprzedaży paliwa powinna znajdować się w odległości do 10 km (mierząc wzdłuż ciągów komunikacyjnych), od siedziby Zamawiającego, tj. 34-325 Łodygowice, ul. Piłsudskiego 75. Wymagana jest możliwość odbioru paliwa ze stacji Wykonawcy przez całą dobę.
4. Benzyna bezołowiowa i olej napędowy muszą spełniać wymagania jakościowe dla paliw ciekłych określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. poz. 1018 z późn. zm.).
5. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy został opisany w Załączniku nr 4 do SWZ – Projekcie Umowy.
6. Zamawiający ustala minimalny termin płatności na 14 dni, z zastrzeżeniem, że Wykonawcy mogą zaoferować termin zapłaty dłuższy, na warunkach opisanych w niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09134100-8 - Olej napędowy

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 627747,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 627747,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 627747,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIXPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524896605

7.3.3) Ulica: ul. Kasztanowa 33

7.3.4) Miejscowość: Łodygowice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-325

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 627747,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy