Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Zagoździu
Gmina Baranów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00275781
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00275781/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-03 14:28
- Lokalizacja
- Baranów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0efd7589-ca7e-486a-a6c6-92841628fd94
- Identyfikator
- 7162726989
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00275781 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Zagoździu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019891
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 14
1.5.2.) Miejscowość: Baranów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-105
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 883 40 27
1.5.8.) Numer faksu: 81 883 40 41
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminabaranow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminabaranow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0efd7589-ca7e-486a-a6c6-92841628fd941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Zagoździu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0efd7589-ca7e-486a-a6c6-92841628fd94
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275781
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000098/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zagóźdź
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207103
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 174557,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Zagoździu” o łącznej długości 185 m.
2. Zakres robót obejmuje przebudowę odcinka drogi wewnętrznej w miejscowości Zagóźdź, od km 0+000,00 do km 0+184,90, na działce o numerze ewidencyjnym 53, w tym:
1) roboty pomiarowe i przygotowawcze;
2) wykonanie na całym odcinku koryta głębokości 25 cm pod warstwy konstrukcyjne wraz z profilowaniem i zagęszczeniem;
3) wykonanie na całym odcinku jezdni asfaltowej o nowej konstrukcji, składającej się z następujących warstw:
warstwy dolnej podbudowy z kruszywa łamanego 0-63 mm stabilizowanego mechanicznie o grubości 18 cm,
warstwy górnej podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm stabilizowanego mechanicznie grubości 13 cm,
warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC11W KR1/2 o grubości 3 cm,
warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S KR1/2 o grubości 3 cm;
4) wykonanie wzdłuż krawędzi jezdni asfaltowej poboczy ulepszonych kruszywem łamanym o szerokości 0,75 m;
5) wykonanie przepustu rurowego PEHD Ø 60 cm o długości 9 m pod drogą wewnętrzną przy działce nr 267;
6) oczyszczenie z namułu istniejącego przepustu rurowego betonowego Ø 80 cm w km 0+155,00 wraz z oczyszczeniem z namułu rowu przy przepuście;
7) regulacja pionowa zaworów i studzienek urządzeń podziemnych;
8) wykonanie nowego oznakowania pionowego;
9) przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prób i badań;
10) zagospodarowanie i zasilenie terenu budowy;
11) obsługę geodezyjną zadania, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 3 egz. dla Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170042,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 281352,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170042,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430941540
7.3.3) Ulica: ul. Krańcowa 7
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170042,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |