Remonty bieżące dróg na terenie miasta Ruda Śląska - 14 części

MIASTO RUDA ŚLĄSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00275882
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00275882/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 14:43
Lokalizacja
Ruda Śląska, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4cdca60c-15ad-4050-87fc-933fc9825800
Identyfikator
6412532399
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

14 przyznanych

ZRD ORFIN Spółka KomandytowaRadzionków, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00275882 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty bieżące dróg na terenie miasta Ruda Śląska - 14 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RUDA ŚLĄSKA

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Ruda Śląska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515840

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6

1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-709

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ruda-sl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rudaslaska.bip.info.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://rudaslaska.logintrade.net/zapytania_email,208989,7aa481df14872942eccb32e71f7c5579.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty bieżące dróg na terenie miasta Ruda Śląska - 14 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cdca60c-15ad-4050-87fc-933fc9825800

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275882

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00046854/29/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remonty bieżące dróg na terenie Miasta Ruda Śląska - 14 części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485478

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AP.271.76.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi wojewódzkie.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 3579837,25 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi powiatowe (na wschód od drogi wojewódzkiej 928).
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 2272357,45 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi powiatowe (na zachód od drogi wojewódzkiej 925).
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 2272357,45 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi gminne - Ruda.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 894308,45 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi gminne - Godula.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 731707,12 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi gminne - Orzegów, Chebzie.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 487801,44 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi gminne- Bykowina.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1148560,89 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi gminne Halemba.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 980785,50 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi gminne - Kochłowice.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1138210,15 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi gminne -Nowy Bytom, Czarny Las.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 731704,21 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi gminne - Wirek.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 894307,46 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi gminne - Bielszowice.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 813006,71 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych w pasie drogowym obejmujące drogi wewnętrzne.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1309226,63 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót remontowych poza pasem drogowym.
Szczegółowy rodzaj i zakres:
- nawierzchnie asfaltowe,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa ścieralna,
- remonty i wykonanie nawierzchni bitumicznej jezdni i chodników betonem asfaltowym – warstwa wiążąca,
- uzupełnienie ubytków w okresie zimowym masą „na zimno”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 225486,10 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2644965,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5535457,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3295040,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRD ORFIN Spółka Komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 645519873

7.3.4) Miejscowość: Radzionków

7.3.5) Kod pocztowy: 41-922

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3295040,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-12-31

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 13

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane