Opracowanie dokumentacji projektowej (projektu technicznego) wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na montażu urządzenia budowlanego - rampy tj. podnośnika pionowego

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00275958
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00275958/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 14:54
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5c76003-7e6d-4b51-90e0-f0e83d10115c
Identyfikator
6750006257
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneWindyUsługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00275958 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej (projektu technicznego) wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na
montażu urządzenia budowlanego - rampy tj. podnośnika pionowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pk.ezamawiajacy.pl/pn/PK/demand/272273/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej (projektu technicznego) wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na
montażu urządzenia budowlanego - rampy tj. podnośnika pionowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5c76003-7e6d-4b51-90e0-f0e83d10115c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275958

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Dostępna PK+”, nr FERS.03.01-IP.08-0173/24-00, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00164693

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZKN-2/006/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowej (projektu technicznego) wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na
montażu urządzenia budowlanego - rampy tj. (podnośnika pionowego) wraz z budową fundamentu, rozbudową wew. inst.
el. wraz ze zmianą geometrii schodów zewnętrznych oraz montażem daszku nad wejściem bocznym w ramach zadania
inwestycyjnego pn.: „Montaż urządzenia budowlanego - rampy tj.(podnośnika pionowego) wraz z budową fundamentu,
rozbudową wew. inst. el. wraz ze zmianą geometrii schodów zewnętrznych oraz montażem daszku nad wejściem bocznym
w ramach poprawy dostępności budynku 10-36 Galerii "GIL" na terenie kampusu Politechniki Krakow

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

42416100-6 - Windy

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.) Wartość części: 111453,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie dokumentacji projektowej (projektu technicznego) wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na
montażu urządzenia budowlanego - rampy tj. (podnośnika pionowego) wraz z budową fundamentu, dojściem – pochylnią –
tj. dojazdem dla wózków oraz rozbudową wew. inst. el. w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Montaż urządzenia
budowlanego – rampy tj. podnośnika pionowego wraz z budową fundamentu, dojściem - pochylnią – tj. dojazdem dla
wózków) oraz rozbudową wew. inst. el. w ramach poprawy dostępności budynku 10-35 Wydziału Inżynierii i Technologii
Chemicznej na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej p

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

42416100-6 - Windy

4.5.5.) Wartość części: 106963,67 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w postępowaniu złożono jedną ofertę podlegającą odrzuceniu na podst. art. 222 ust. 1 pkt 2 lit. b

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w postępowaniu złożono jedną ofertę podlegającą odrzuceniu na podst. art. 222 ust. 1 pkt 2 lit. b

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane