Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” kompletnej dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania pn.: „BO w Bujakowie się dzieje! – Wiata edukacyjna (Budżet Obywatelski)”

Gmina Mikołów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00276002
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00276002/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-03 15:02
Lokalizacja
Mikołów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bed26943-fdfc-4ad5-9ba9-d067963045f3
Identyfikator
6351805347
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlaneObiekty rekreacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW OBIJALSKIJabłoniowo Pomorskie, PL · lot 0
159 654 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276002 z dnia 2026-06-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” kompletnej dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania pn.:
„BO w Bujakowie się dzieje! – Wiata edukacyjna (Budżet Obywatelski)”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 16

1.5.2.) Miejscowość: Mikołów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.mikolow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1290429

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” kompletnej dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania pn.:
„BO w Bujakowie się dzieje! – Wiata edukacyjna (Budżet Obywatelski)”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bed26943-fdfc-4ad5-9ba9-d067963045f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276002

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189212

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP.7.2026.UM.MOSiR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 56910,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach wykonania przedmiotu umowy wykonawca w szczególności:
1) opracuje dokumentację projektową w zakresie koniecznym do wykonania przedmiotu zamówienia (mapa do celów
projektowych, badania geotechniczne, koncepcja projektowa, Projekt Budowlany, w tym Projekt Techniczny (wykonawczy),
Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych), zgodnie z obowiązującymi przepisami i wiedzą
techniczną,
2) uzyska niezbędne uzgodnienia, opinie, decyzje, odstępstwa od warunków technicznych, jeśli będą wymagane, itp., w tym
złoży odpowiedni wniosek do organu administracji architektoniczno-budowlanej, a także uzyska decyzję administracyjną
niezbędną do przekazania przedmiotu zamówienia do użytkowania,
3) wykona roboty budowlane oraz wszelkie niezbędne próby i badania, w tym badania sprawdzające nośność gruntu przed
wykonaniem docelowej nawierzchni, na podstawie powyższej dokumentacji i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru
robót, spełniających minimalne wymagania opisane w postępowaniu przetargowym, w tym w programie funkcjonalnieużytkowym,
4) wyposaży w niezbędną infrastrukturę oraz wyposażenie - zgodnie z założeniami inwestycji zawartymi w niniejszym
postępowaniu, w tym PFU,
5) wykona dokumentację powykonawczą, w tym geodezyjną, i dostarczy kalkulację cenową składowych inwestycji.
2. Zakres robót budowanych ma obejmować m.in.:
1) wykonanie obiektu budowlanego – wiaty edukacyjnej stanowiącej zadaszenie ław i stołów o łącznej powierzchni
zabudowy min. 35 m2 (o przykładowych wymiarach w przypadku obiektu na planie prostokąta min.: 7,0 m x 5,0 m = 35m2),
2) utwardzenie nawierzchni dojścia, pod zadaszeniem wiaty oraz wykonanie opaski wokół obiektu min. 100 m2,
3) dostawę i montaż elementów wyposażenia:
• 8 szt ław,
• 4 szt stołów,
• 1 tablicy informacyjnej z regulaminem korzystania z obiektu
3. Zalecane jest dokonanie wizji lokalnej przez wykonawcę oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości do PFU na etapie
postępowania przetargowego.
4. Szczegółowy przedmiot zamówienia określony jest w załączonym PFU, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159654,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173430,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159654,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Neo Group Przemysław Obijalski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8741587511

7.3.3) Ulica: Buk Góralski 25

7.3.4) Miejscowość: Jabłonowo Pomorskie

7.3.5) Kod pocztowy: 87-330

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159654,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane