Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.
Miasto Kutno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00276011
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00276011/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-03 15:03
- Lokalizacja
- Kutno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b6a6e10-7357-4e60-bd78-b2f615b1e2e2
- Identyfikator
- 7750024735
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276011 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kutno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015454
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 18
1.5.2.) Miejscowość: Kutno
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.kutno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umkutno.bip.e-zeto.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6b6a6e10-7357-4e60-bd78-b2f615b1e2e21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b6a6e10-7357-4e60-bd78-b2f615b1e2e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276011
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030904/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206625
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026.EP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 908569,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego są roboty budowlane pn. Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (Załącznik nr 10 do SWZ) oraz Załącznik nr 12 – tabela materiałów równoważnych. Opis przedmiotu zamówienia sporządzony jest z uwzględnieniem wymagań, o których mowa w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający Miasto Kutno w dniu 22.05.2026 r. dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty w przedmiotowym postępowaniu, którą złożył Wykonawca MAGIC – GARDEN. Obiekty Sportowe Sp. z o.o., jednakże nie doszło do zawarcia umowy z powodu niewniesienia wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy. W postępowaniu pozostały dwie ważne oferty, z których najniższą cenę wynoszącą 1 377 551,48 zł przedstawia oferta złożona przez Wykonawcę TORAKOL Sp. z o.o. ul. Słoneczna 24 A, 88-200 Radziejów. Zaoferowana cena przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 1 088 533,00 zł brutto. Zamawiający po dokonaniu szczegółowej analizy swoich możliwości budżetowych uznał, że nie jest w stanie sfinansować zamówienia w cenie zaproponowanej przez Wykonawcę TORAKOL Sp. z o.o.Mając na uwadze przedstawione wyżej okoliczności, Zamawiający działając w oparciu o przepis art. 255 pkt 3) ustawy Pzp unieważnił przedmiotowe postępowanie.
| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |