ROPS.PZP.332.10.2026 - Wybór Wykonawców do przeprowadzenia team buildingu dla kadry OWES w ramach projektu pn. Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00276151
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00276151/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-03 15:45
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e6ee55d-6674-4441-a20d-fd24f3ae2b63
- Identyfikator
- 9542331531
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia specjalistycznego
Wykonawcy
4 przyznane
TIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
3486 PLNTIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 1
3990 PLNTIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 2
3150 PLNTIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 3
4410 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276151 z dnia 2026-06-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ROPS.PZP.332.10.2026 - Wybór Wykonawców do przeprowadzenia team buildingu dla kadry OWES w ramach projektu
pn. Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276761699
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Modelarska 10
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-142
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 327306873
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@rops-katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rops-katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ropsslaskie.ezamawiajacy.pl/pn/ROPSSLASKIE/demand/271059/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Polityka społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROPS.PZP.332.10.2026 - Wybór Wykonawców do przeprowadzenia team buildingu dla kadry OWES w ramach projektupn. Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e6ee55d-6674-4441-a20d-fd24f3ae2b63
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276151
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00004051/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Świadczenie usług szkoleniowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00142078
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROPS.PZP.332.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 35226,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Team building dla kadry kierowniczej OWES:Przedmiotem zamówienia jest wybór trenera prowadzącego dwudniowy team building dla kadry kierowniczej OWES, na który składa się przeprowadzenie: w pierwszym dniu (I) – szkolenia
nt. Zarządzanie zespołem OWES – komunikacja, odpowiedzialność, współpraca w wymiarze 8 godzin dydaktycznych oraz moderowanie w drugim dniu (II) – warsztatu nt. Analiza nieprawidłowości
w funkcjonowaniu OWES i działania korygujące w wymiarze 6 godzin dydaktycznych dla grupy pracowników OWES, liczącej około 15 uczestników. Zatem łącznie do realizacji jest 14 godzin dydaktycznych. Team building realizowany będzie stacjonarnie, w hotelu na terenie subregionu południowego województwa śląskiego wskazanym po podpisaniu umowy przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 8806,70 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Team building dla doradców OWES:Przedmiotem zamówienia jest wybór trenera prowadzącego dwudniowy team building dla doradców OWES, na który składa się przeprowadzenie: w pierwszym dniu (I) – szkolenia nt. Psychologiczne aspekty wspierania przedsiębiorców – skuteczne techniki coachingowe i mentoringowe w pracy doradców OWES w wymiarze 8 godzin dydaktycznych oraz moderowanie w drugim dniu (II) – warsztatu nt. Analiza przypadków klientów OWES w zakresie planowania wsparcia, przygotowania wniosków i realizacji umów dotacyjnych w wymiarze 6 godzin dydaktycznych dla grupy pracowników OWES, liczącej około 15 uczestników. Zatem łącznie do realizacji jest 14 godzin dydaktycznych. Team building realizowany będzie stacjonarnie, w hotelu na terenie subregionu południowego województwa śląskiego wskazanym po podpisaniu umowy przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 8806,70 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III: Team building dla animatorów OWES:Przedmiotem zamówienia jest wybór trenera prowadzącego dwudniowy team building dla animatorów OWES, na który składa się przeprowadzenie: w pierwszym dniu (I) – szkolenia nt. Praca ze stresem
i zapobieganie wypaleniu zawodowemu animatorów OWES – jak pomagać skutecznie i „z głową”
w wymiarze 8 godzin dydaktycznych oraz moderowanie w drugim dniu (II) – warsztatu nt. Analiza przypadków pracy animatorów OWES: stres, przeciążenie i skuteczna pomoc w wymiarze 6 godzin dydaktycznych dla grupy pracowników OWES, liczącej około 15 uczestników. Zatem łącznie do realizacji jest 14 godzin dydaktycznych. Team building realizowany będzie stacjonarnie, w hotelu na terenie subregionu południowego województwa śląskiego wskazanym po podpisaniu umowy przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 8806,70 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV: Team building dla specjalistów ds. reintegracji OWES:Przedmiotem zamówienia jest wybór trenera prowadzącego dwudniowy team building dla specjalistów ds. reintegracji OWES, na który składa się przeprowadzenie w pierwszym dniu (I) – szkolenia
nt. Skuteczna współpraca zespołowa i komunikacja w reintegracji w wymiarze 8 godzin dydaktycznych oraz moderowanie w drugim dniu (II) – warsztatu nt. Indywidualne Plany Reintegracji (IPR) w praktyce OWES – analiza przypadków, decyzji i konsekwencji w wymiarze 6 godzin dydaktycznych dla grupy pracowników OWES, liczącej około 15 uczestników. Zatem łącznie do realizacji jest 14 godzin dydaktycznych. Team building realizowany będzie stacjonarnie, w hotelu na terenie subregionu południowego województwa śląskiego wskazanym po podpisaniu umowy przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego
4.5.5.) Wartość części: 8806,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3486,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8876,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3486,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542778108
7.3.3) Ulica: 11 listopada
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3486,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-25Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3990,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8876,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3990,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542778108
7.3.3) Ulica: 11 listopada
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3990,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-04Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3150,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8876,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3150,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542778108
7.3.3) Ulica: 11 listopada
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3150,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-12Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4410,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8876,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4410,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542778108
7.3.3) Ulica: 11 listopada
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4410,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-11| 2026-06-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |