Zakup i dostawa zabudowy stalowej na wymiar do pomieszczeń gastronomicznych w ramach projektu „Poprawa dostępności do świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki psychologicznej, psychiatrycznej

Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00276393
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00276393/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-05 07:03
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54af87b7-58df-4ccb-bce6-afbcc40bcb9b
Identyfikator
9462160056
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble i wyposażenie kuchniStołySzafyMeble modułoweMeble różneTworzywa hydrauliczneUsługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych

Wykonawcy

3 przyznane

RAFAŁ MIREKOlkusz, PL · lot 0
58 466,82 PLN
RAFAŁ MIREKOlkusz, PL · lot 1
45 888,84 PLN
RAFAŁ MIREKOlkusz, PL · lot 2
14 798,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276393 z dnia 2026-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa zabudowy stalowej na wymiar do pomieszczeń gastronomicznych w ramach projektu „Poprawa dostępności do świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki psychologicznej, psychiatrycznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019046

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Abramowicka 2

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-442

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@snzoz.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.snzoz.lublin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://snzozlublin.ezamawiajacy.pl/pn/snzozlublin/demand/274769/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa zabudowy stalowej na wymiar do pomieszczeń gastronomicznych w ramach projektu „Poprawa dostępności do świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki psychologicznej, psychiatrycznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54af87b7-58df-4ccb-bce6-afbcc40bcb9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276393

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00152409/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa wyposażenia meblowego w ramach projektu „Poprawa dostępności do świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki psychologicznej, psychiatrycznej i leczenia uzależnień dzieci i młodzieży

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr FELU.07.08-IZ.00-001/24 Działanie 7.8 „Infrastruktura ochrony zdrowia” (typ projektu 3) Priorytet VII „Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych” programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00163437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SzNSPZOZ.A-ZP.261.9.2026.PS3

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 82404,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I. – Meble technologiczne ze stali nierdzewnej (Lublin)
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121200-8 - Stoły

39141300-5 - Szafy

39151300-8 - Meble modułowe

39151000-5 - Meble różne

44115210-4 - Tworzywa hydrauliczne

51100000-3 - Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych

4.5.5.) Wartość części: 42516,05 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II. – Meble technologiczne ze stali nierdzewnej (Cholewianka)
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121200-8 - Stoły

39141300-5 - Szafy

39151300-8 - Meble modułowe

39151000-5 - Meble różne

44115210-4 - Tworzywa hydrauliczne

51100000-3 - Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych

4.5.5.) Wartość części: 28059,48 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III. – Meble technologiczne ze stali nierdzewnej (Chełm)
Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121200-8 - Stoły

39141300-5 - Szafy

39151300-8 - Meble modułowe

39151000-5 - Meble różne

44115210-4 - Tworzywa hydrauliczne

51100000-3 - Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych

4.5.5.) Wartość części: 11829,31 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28512,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58466,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58466,82 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU GASTROPRODUKT Rafał Mirek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371983282

7.3.3) Ulica: Żuradzka 29

7.3.4) Miejscowość: Olkuszu

7.3.5) Kod pocztowy: 32-300

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58466,82 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25954,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45888,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25954,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU GASTROPRODUKT Rafał Mirek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371983282

7.3.3) Ulica: Żuradzka 29

7.3.4) Miejscowość: Olkusz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45888,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11859,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14798,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14798,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU GASTROPRODUKT Rafał Mirek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371983282

7.3.4) Miejscowość: Olkusz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14798,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy