Wymiana stolarki okiennej w ramach zadania pn.: „Modernizacja budynków Urzędu Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią”.

Gmina Nakło nad Notecią

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00276430
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00276430/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-05 08:02
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-62d93ac7-72b1-4f53-a045-39901f736668
Identyfikator
5581768632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okienInstalowanie okienOkna

Wykonawcy

1 przyznane

REMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPakość, PL · lot 0
83 508,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276430 z dnia 2026-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki okiennej w ramach zadania pn.:
„Modernizacja budynków Urzędu Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nakło nad Notecią

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350895

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ks. P. Skargi 7

1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 523867960

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.naklo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-naklo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1300676

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana stolarki okiennej w ramach zadania pn.:
„Modernizacja budynków Urzędu Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62d93ac7-72b1-4f53-a045-39901f736668

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276430

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035864/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynków Urzędu Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218471

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 419258,19 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 113966,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, polegające na wymianie stolarki okiennej w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią w ramach zadania pn: „Modernizacja budynków Urzędu Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią”.
2.1. Stan istniejący
Budynek Urzędu Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią położony jest na działce nr 1862/1 przy ulicy Księdza Piotra Skargi 7 w Nakle nad Notecią. Budynek pełni funkcję administracyjno-biurową. Przedmiotem zamówienia jest wymiana części stolarki okiennej wraz z parapetami wewnętrznymi w pomieszczeniach biurowych na parterze, piętrze i poddaszu. Istniejące okna przeznaczone do wymiany to w większości okna drewniane skrzynkowe. Okna znajdują się w złym stanie technicznym. Przewidziano wymianę 12 szt. okien.
2.2. Stan projektowany.
Przewidziano wymianę okien na okna z profili pcv, w kolorze białym, wyposażone w nawiewniki higrosterowane, spełniające aktualne wymagania wypełnione zestawem trzyszybowym. W większości wymienianych okien należy przewidzieć górny ramiak łukowy, jedno okno to okno okrągłe. Szczegółowe zestawienie okien do wymiany załączone jest w dokumentacji projektowej.

Zamawiający dopuści okno oznaczone w dokumentacji numerem 012 wykonane w technologii zapewniającej objęcie gwarancją na okres tożsamy z gwarancją zaoferowaną przez Wykonawcę dla pozostałych okien objętych niniejszym zamówieniem.

Zadanie obejmuje również wymianę istniejących parapetów wewnętrznych na parapety z konglomeratu w kolorze białym wraz z obróbkami i malowaniem w obrębie ościeży. Ceglane parapety zewnętrzne pozostają bez zmian.

2.3. Szczegółowy zakres zadania między /innymi obejmuje:
1) dokonanie pomiarów przed zamówieniem stolarki okiennej,
2) zabezpieczenie pomieszczenia przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniem,
3) demontaż istniejącej stolarki, zachowanie szczególnej ostrożności, aby nie uszkodzić elewacji z cegły licowej, demontaż istniejących parapetów wewnętrznych,
4) montaż okien o podziale i kształcie zgodnym z istniejącym (odtworzenie podziału skrzydeł, zachowanie łuków itp.),
5) uszczelnienie styku okna z węgarkiem z cegły licowanej, spoinowanej,
6) montaż nowych parapetów wewnętrznych z konglomeratu,
7) obróbka i uzupełnienie uszkodzonych ościeży okiennych (naprawa tynków, gładzi gipsowych, malowanie),
8) posprzątanie po wykonywanych pracach, wywóz, utylizacja odpadów i zdemontowanych elementów.
Zadanie należy zrealizować zgodnie z dokumentacją techniczną „Projekt wykonawczy. Wymiana stolarki okiennej w głównym budynku Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Ks. Piotra Skargi w Nakle nad Notecią” opracowaną przez firmę Usługi Projektowe i Ogólnobudowlane Artur Senski.

UWAGA! W związku z faktem, iż prace prowadzone będą w czynnym obiekcie biurowym, Zamawiający wymagać będzie uzgodnienia oraz sporządzenia szczegółowego harmonogramu prac w odniesieniu do każdego pomieszczenia biurowego.
Zamawiający wymaga, aby prace prowadzone były wyłącznie w godzinach funkcjonowania obiektu, tj. 7:30-17:30 poniedziałek – piątek. Zamawiający dopuszcza wykonywanie prac w soboty po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45421132-8 - Instalowanie okien

44221100-6 - Okna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83508,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83508,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562804143

7.3.3) Ulica: ul. Ks. Wojciecha Kęsickiego 11

7.3.4) Miejscowość: Pakość

7.3.5) Kod pocztowy: 88-170

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83508,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane