„Usługa polegająca na promocji Województwa Lubuskiego podczas wydarzenia pn. 55. Lubuskie Lato Filmowe – Łagów 2026”.
Województwo Lubuskie-Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00276693
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00276693/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-05 09:53
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03e80cd9-1fed-47d9-89bb-e499a2dedd5c
- Identyfikator
- 9730590332
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276693 z dnia 2026-06-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa polegająca na promocji Województwa Lubuskiego podczas wydarzenia pn. 55. Lubuskie Lato Filmowe – Łagów 2026”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie-Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 977895931
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podgórna 7
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-057
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.klimek@lubuskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubuskie.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługa polegająca na promocji Województwa Lubuskiego podczas wydarzenia pn. 55. Lubuskie Lato Filmowe – Łagów 2026”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03e80cd9-1fed-47d9-89bb-e499a2dedd5c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276693
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052364/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.17 Promocja Województwa Lubuskiego podczas 55. edycji Lubuskiego Lata Filmowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zastosowanie trybu zamówienia z wolnej ręki z art. 214 ust. 1 pkt. 1 lit. b Pzp w przedmiotowym postępowaniu jest zgodne z przywołanym przepisem, gdyż Klub Kultury Filmowej (ul. Kazimierza Wielkiego 21, 65-047 Zielona Góra) jest jedynym podmiotem posiadającym prawo do dysponowania logo Lubuskiego Lata Filmowego oraz wyłącznym właścicielem praw do organizacji wydarzenia pn. „55. Lubuskie Lato Filmowe – Łagów 2026” w Łagowie, tym samym jest jedynym Wykonawcą mogącym świadczyć usługi promocyjne w ramach organizowanego Festiwalu. Żaden inny podmiot nie posiada uprawnień do wykonywania zamówienia, a zatem nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.III.2721.2.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługi polegające na promocji Województwa Lubuskiego podczas wydarzenia pn. "55.Lubuskie Lato Filmowe - Łagów 2026", które odbędzie się w dniach 28.06.- 05.07.2026 roku w Łagowie. Zgodnie z protokołem z negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 300000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Klub Kultury Filmowej
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 970057664
7.3.3) Ulica: Kazimierza Wielkiego 21
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-047
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-05| 2026-06-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |