Obsługa serwisowa i bieżący nadzór nad systemem informatycznym Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach.

Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00276713
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00276713/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-05 10:01
Lokalizacja
Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-569c7791-6987-4785-8f2d-f486c40e812d
Identyfikator
7431641687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

Wykonawcy

1 przyznane

COMPUGROUP MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
660 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276713 z dnia 2026-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa serwisowa i bieżący nadzór nad systemem informatycznym
Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308436

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-bartoszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-bartoszyce.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Obsługa serwisowa i bieżący nadzór nad systemem informatycznym
Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-569c7791-6987-4785-8f2d-f486c40e812d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276713

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający posiada zakupione w ramach programu RPO w wyniku rozstrzygnięcia procedury przetargowej, systemy informatyczne firmy CGM w części administracyjno-księgowej ERP-CGM, części białej CliniNet-CGM wraz z modułem RISPACS
(Zakład Radiologii – moduł archiwizacji obrazów i ich dystrybucji) oraz modułami integracyjnymi z laboratorium oraz
teleradiologią. Tylko jeden producent i jednocześnie posiadacz kodów źródłowych jest w stanie zmieniać system zgodnie ze
zmianami przepisów prawa (dotyczy to w szczególności krytycznego elementu rozliczeń z NFZ). CompuGroup Medical
Polska Sp. z.o.o w Lublinie, ul. Do Dysa 9, 20-149 Lublin, jest wyłącznym podmiotem autorskich praw majątkowych do
systemu CGM CLININET, CGM NETRAAD oraz CGM CLININET ERP, co pozwala CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o.
jako jedynemu podmiotowi autorskich praw majątkowych na wykonanie usług nadzoru autorskiego oraz obsługi serwisowej
nad szpitalnym systemem informatycznym CGM CLININET, CGM NETRAAD oraz CGM CLININET ERP.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 02/2025/WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonywanie obsługi serwisowej oraz bieżącego nadzoru nad systemem informatycznym szpitala w zakresie określonym w
załącznikach do Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CompuGroup Medical Polska Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121076075

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 660000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi