DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO DLA SZKÓŁ Z TERENU GMINY ROZPRZA
GMINNY ZESPÓŁ OŚWIATY W ROZPRZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00514862
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00514862/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-25 09:19
- Lokalizacja
- Rozprza, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b00658d-f539-4f44-a35b-9b913b2e0dc0
- Identyfikator
- 7711689471
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00514862 z dnia 2024-09-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO DLA SZKÓŁ Z TERENU GMINY ROZPRZA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZESPÓŁ OŚWIATY W ROZPRZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590420593
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sportowa 12A
1.5.2.) Miejscowość: Rozprza
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-340
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzo@rozprza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozprza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9747531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO DLA SZKÓŁ Z TERENU GMINY ROZPRZA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b00658d-f539-4f44-a35b-9b913b2e0dc0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514862
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00211748/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i dostawa oleju opałowego do szkół na okres od października 2024 do kwietnia 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00481097
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GZO.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa, środkiem transportu wykonawcy, oleju opałowego lekkiego w łącznej ilości szacunkowej 187 000 litrów do szkół zlokalizowanych na terenie gminy Rozprza wg poniższego wykazu:
1) Szkoła Podstawowa w Rozprzy (budynek 1), ul. Szkolna 1, 97-340 Rozprza
2) Szkoła Podstawowa w Rozprzy (budynek 2), ul. Sportowa 12 A, 97-340 Rozprza
3) Szkoła Podstawowa w Niechcicach, ul. Częstochowska 27, 97-340 Rozprza
4) Szkoła Podstawowa w Milejowie, ul. Szkolna 12, 97-340 Rozprza
5) Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi, Nowa Wieś 84, 97-340 Rozprza
6) Szkoła Podstawowa w Straszowie, Straszów 70, 97-340 Rozprza
Przedmiot zamówienia dostarczany będzie partiami do 10.000 litrów na każdorazowe wezwanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738650,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1140700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738650,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTEROIL Sp. J. Kameccy – Galuba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7690502029
7.3.3) Ulica: Kol. Szczercowska 4
7.3.4) Miejscowość: Szczerców
7.3.5) Kod pocztowy: 97-420
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738650,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-10-01 do 2025-04-30| 2024-09-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |