Usługa przygotowania planów racjonalnego gosp. dla 19 istniejących i 1 w procesie powoływania obszarów Ramsar oraz zestawienia kwalifikowalności obsz. wodno-błotnych do wpisania na listę obsz. Ramsar

GENERALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00276848
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00276848/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-05 11:06
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0347842e-66ae-40ef-bf69-1be70441c704
Identyfikator
7010151052
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ SZKUDLAREKWrocław, PL · lot 0
295 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276848 z dnia 2026-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przygotowania planów racjonalnego gosp. dla 19 istniejących i 1 w procesie powoływania obszarów Ramsar oraz zestawienia kwalifikowalności obsz. wodno-błotnych do wpisania na listę obsz. Ramsar

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA OCHRONY ŚRODOWISKA

1.3.) Oddział zamawiającego: GDOŚ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141628410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jerozolimskie 136

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-305

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 310 67 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@gdos.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/gdos

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0347842e-66ae-40ef-bf69-1be70441c704

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa przygotowania planów racjonalnego gosp. dla 19 istniejących i 1 w procesie powoływania obszarów Ramsar oraz zestawienia kwalifikowalności obsz. wodno-błotnych do wpisania na listę obsz. Ramsar

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0347842e-66ae-40ef-bf69-1be70441c704

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276848

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110326/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.24 Usługa przygotowania ekspertyzy "Analiza presji i przygotowanie planów racjonalnego gospodarowania (wise use) dla istniejących i potencjalnych obszarów Ramsar" - ze środków NFOŚiGW

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211022

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-ZZP.082.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 174980,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonawca zobowiązuje się do przygotowania planów racjonalnego gospodarowania (wise use) dla 19 istniejących i 1 w procesie powoływania obszarów Ramsar oraz zestawienia kwalifikowalności obszarów wodno-błotnych do wpisania na listę obszarów Ramsar, zwanych dalej łącznie „Dziełem”. Przygotowanie Dzieła będzie polegać na:
1) przygotowaniu i przedstawieniu do akceptacji Zamawiającego projektu zbioru opracowań dla 19 istniejących i 1 w procesie powoływania obszarów Ramsar w Polsce zgodnie ze szczegółowym zakresem wskazanym w Rozdziale I pkt 3.1) - 3.5) Opisu Przedmiotu Zamówienia, zwanego dalej „OPZ”, stanowiącego załącznik nr 1 do Umowy;
2) udziale w konsultacjach dotyczących treści Projektu Zbioru, o których mowa w Rozdziale I pkt 3.6) OPZ;
3) przygotowaniu ostatecznej wersji Dzieła do odbioru, w skład którego wejdzie ostateczna wersja Projektu Zbioru, o którym mowa w Rozdziale I pkt 3.7) OPZ oraz zestawienie kwalifikowalności obszarów wodno-błotnych do wpisania na listę obszarów Ramsar, o którym mowa w Rozdziale I pkt 4 OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71241000-9 - Studia wykonalności, usługi doradcze, analizy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295200 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ekovert Łukasz Szkudlarek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942558077

7.3.3) Ulica: Średzka

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-017

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-07
2026-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi