Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 101874L w miejscowości Ostrówki

Gmina Wohyń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00276938
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00276938/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-05 11:39
Lokalizacja
Wohyń, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8b384f8-7419-49b1-8301-72973796ddb0
Identyfikator
5381849745
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KRUSZ-MIX WIOLETA CHABA SPÓŁKA KOMANDYTOWAKońskowola, PL · lot 0
290 283,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276938 z dnia 2026-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 101874L w miejscowości Ostrówki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wohyń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237760

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radzyńska 4

1.5.2.) Miejscowość: Wohyń

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-310

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wohyn.home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminawohyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a8b384f8-7419-49b1-8301-72973796ddb0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 101874L w miejscowości Ostrówki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8b384f8-7419-49b1-8301-72973796ddb0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276938

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047793/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 101874L w miejscowości Ostrówki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00205464

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje przebudowę (modernizację) drogi gminnej nr 101874L Blachowa – Piszczyny w kierunku na wschód od drogi powiatowej nr 1125L, wraz z przebudową włączenia do drogi powiatowej nr 1125L.
W ramach opracowania została zaprojektowana przebudowa (modernizacja) drogi gminnej nr 101874L na odcinku o długości 0,377 km od km 0+000 do km 0+377, zgodnie z założonym lokalnie kilometrażem roboczym, obejmująca wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego z poboczami gruntowymi umocnionymi kruszywem łamanym, uzupełnienie istniejących zjazdów kruszywem łamanym oraz ustawienie znaków pionowych zgodnie z projektem SOR, stanowiącym odrębne opracowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290283,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362586,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 290283,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRUSZ-MIX WIOLETA CHABA SPÓ ŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162837387

7.3.4) Miejscowość: Końskowola

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 290283,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane