Wykonanie usług inżynieryjnych: Prowadzenie nadzoru inwest. Opracowanie dok techn (proj. i kosztor.) Dla robót budowlanych na obiektach szkoły i internatu ZSCKR w Sandomierzu. Tryb ust. 1/2026.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu-Mokoszynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00277348
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00277348/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-05 15:29
Lokalizacja
Sandomierz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-191ad20b-21b8-4ab9-ad86-dedb39fd5c69
Identyfikator
8641204172
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi nadzoru budowlanegoNadzór nad robotami budowlanymiDodatkowe usługi budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ RABĘDASandomierz, PL · lot 0
9840 PLN
TOMASZ RABĘDASandomierz, PL · lot 1
57 810 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00277348 z dnia 2026-06-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usług inżynieryjnych:
Prowadzenie nadzoru inwest. Opracowanie dok techn (proj. i kosztor.) Dla robót budowlanych na obiektach szkoły i internatu ZSCKR w Sandomierzu. Tryb ust. 1/2026.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu-Mokoszynie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSCKR w Sandomierzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292450509

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mokoszyńska 1

1.5.2.) Miejscowość: Sandomierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-600

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 15-832-34-71

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mokoszyn1@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mokoszyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mokoszyn/proceedings, lub pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1293417

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usług inżynieryjnych:
Prowadzenie nadzoru inwest. Opracowanie dok techn (proj. i kosztor.) Dla robót budowlanych na obiektach szkoły i internatu ZSCKR w Sandomierzu. Tryb ust. 1/2026.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-191ad20b-21b8-4ab9-ad86-dedb39fd5c69

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277348

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00165593/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 SZKOŁA Rozdział budżetowy: 80115, §4270 (zbiorczy) OGÓLNY zakup usług remontowych (W tym: naprawy ogólne i usługi remontowo-budowlane, wraz z konieczną dokumentacją i nadzorem inwestorskim)

1.1.4 INTERNAT Rozdział budżetowy: 85410, §4270 (zbiorczy) OGÓLNY zakup usług remontowych (W tym: naprawy ogólne i usługi remontowo-budowlane, wraz z konieczną dokumentacją i nadzorem inwestorskim)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196173

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Oznaczenie sprawy: (SZKOŁA, INTERNAT) USŁ. PROJEKT. i NADZ. REM-1/IV/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 64227,64 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 55000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dla części I w zakresie prowadzenia nadzoru inwestorskiego:
Prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad remontowymi robotami budowlanymi planowanymi do wykonania na obiektach szkoły i internatu ZSCKR w Sandomierzu.
Szczegółowy opis wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia dla części: I zawarty jest w: Załączniku nr 8 do SWZ: SOPZ-Cennik jednostkowy i zbiorczy wykonania usług.
Informacje dotyczące przeprowadzenia przez Wykonawcę dokumentacji technicznej/projektowej wizji lokalnej:
Zamawiający umożliwi i zaleca, ale nie wymaga przeprowadzenie przez Wykonawców dokumentacji technicznej/projektowej wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia,
w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy.
Pominięcie wizji lokalnej, nie zwalnia Wykonawcy od prawidłowego skalkulowania ceny oferty.
W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do komunikowania się z Wykonawcami,
(pkt. IX. SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

4.5.5.) Wartość części: 8000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dla części II w zakresie prowadzenia nadzoru inwestorskiego:
Prowadzenie nadzoru inwestorskiego nad remontowymi robotami budowlanymi planowanymi do wykonania na obiektach szkoły i internatu ZSCKR w Sandomierzu.
Szczegółowy opis wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia dla części: II zawarty jest w: Załączniku nr 8 do SWZ: SOPZ-Cennik jednostkowy i zbiorczy wykonania usług

Dla części II w zakresie opracowania dokumentacji technicznej (projektowej):
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej/technicznej:
Dokumentację techniczną (projektową) w formie pełnego projektu, zgodnie z aktualnie obowiązującymi wymogami ustawowymi należy opracować w przypadku, jeżeli zakres przewidzianych robót budowlanych będzie wymagał uzyskania pozwolenia na budowę.
Dokumentację techniczną w formie uproszczonej, zgodnie z aktualnie obowiązującymi wymogami ustawowymi:
Należy opracować w przypadku, jeżeli zakres przewidzianych robót budowlanych będzie wymagał jedynie zgłoszenia robót budowlanych.
Szczegółowy opis wymagań dotyczących przedmiotu zamówienia dla części: II zawarty jest w: Załączniku nr 8 do SWZ: SOPZ-Cennik jednostkowy i zbiorczy wykonania usług
Informacje dotyczące przeprowadzenia przez Wykonawcę dokumentacji technicznej/projektowej wizji lokalnej:

Zamawiający umożliwi i zaleca, ale nie wymaga przeprowadzenie przez Wykonawców dokumentacji technicznej/projektowej wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia,
w celu pozyskania wszelkich danych mogących być przydatnymi do przygotowania oferty oraz realizacji przedmiotu umowy.
Pominięcie wizji lokalnej, nie zwalnia Wykonawcy od prawidłowego skalkulowania ceny oferty.
W celu umówienia wizji lokalnej należy kontaktować się z osobami wyznaczonymi do
komunikowania się z Wykonawcami, (pkt. IX. SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.5.) Wartość części: 47000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9840,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9840,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9840,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. "Rabud" mgr inż. Tomasz Rabęda PRACOWNIA BUDOWLANA Tomasz Rabęda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9451168574

7.3.3) Ulica: Stefana Żeromskiego 5

7.3.4) Miejscowość: Sandomierz

7.3.5) Kod pocztowy: 27-600

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9840,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57810,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57810,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57810,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. "Rabud" mgr inż. Tomasz Rabęda PRACOWNIA BUDOWLANA Tomasz Rabęda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9451168574

7.3.3) Ulica: Stefana Żeromskiego 5

7.3.4) Miejscowość: Sandomierz

7.3.5) Kod pocztowy: 27-600

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57810,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-06-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi