Fabrycznie nowy samochód osobowo-dostawczy (furgon brygadowy) w wersji 5-osobowej z oddzielną przestrzenią ładunkową (zgodnie ze specyfikacją OPZ Zał.nr.1).
Teatr Ósmego Dnia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00277366
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00277366/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-05 17:33
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b96a6b21-c5b5-4cf0-8ff5-b3786b314b16
- Identyfikator
- 7781117142
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00277366 z dnia 2026-06-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Fabrycznie nowy samochód osobowo-dostawczy (furgon brygadowy) w wersji 5-osobowej z oddzielną przestrzenią ładunkową (zgodnie ze specyfikacją OPZ Zał.nr.1).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Ósmego Dnia
1.3.) Oddział zamawiającego: T8D
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004833330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratajczaka, 44
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-728
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 618552086
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@teatrosmegodnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatrosmegodnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b96a6b21-c5b5-4cf0-8ff5-b3786b314b161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Fabrycznie nowy samochód osobowo-dostawczy (furgon brygadowy) w wersji 5-osobowej z oddzielną przestrzenią ładunkową (zgodnie ze specyfikacją OPZ Zał.nr.1).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b96a6b21-c5b5-4cf0-8ff5-b3786b314b16
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277366
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233336
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Fabrycznie nowy samochód osobowo-dostawczy (furgon brygadowy) w
wersji 5-osobowej z oddzielną przestrzenią ładunkową (zgodnie ze specyfikacją OPZ zał. Nr 1).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-06-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |