„Roboty budowlane polegające na remontach elewacji dwóch budynków Muzeum Okręgowego w Rzeszowie (z podziałem na dwie części).”
MUZEUM OKRĘGOWE W RZESZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00277551
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00277551/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-08 07:56
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7cf962da-c490-4b54-ad13-8b249eeed438
- Identyfikator
- 8131107843
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00277551 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty budowlane polegające na remontach elewacji dwóch budynków Muzeum Okręgowego w Rzeszowie (z podziałem na dwie części).”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM OKRĘGOWE W RZESZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276854
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 19
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-030
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: (17) 853 52 78
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@muzeum.rzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.muzeum.rzeszow.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7cf962da-c490-4b54-ad13-8b249eeed4381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Roboty budowlane polegające na remontach elewacji dwóch budynków Muzeum Okręgowego w Rzeszowie (z podziałem na dwie części).”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7cf962da-c490-4b54-ad13-8b249eeed438
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277551
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056429/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane polegające na remontach elewacji dwóch budynków Muzeum Okręgowego w Rzeszowie (z podziałem na dwie części).
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236189
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOR/ZP-26/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1:Wzmocnienie konstrukcyjne elewacji skrzydła zachodniego i południowego Budynku Muzeum Okręgowego w Rzeszowie, przy ul. 3 Maja 19.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
- projekcie budowlanym;
- przedmiarze robót;
- STWiOR;
- opisie przedmiotu zamówienia;
- programie prac;
- pozwoleniach/decyzjach,
W trakcie realizacji obu części postępowania, Wykonawca zobowiązany jest do ścisłego przestrzegania zapisów zawartych w ww. pozycjach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
90915000-4 - Usługi czyszczenia pieców i kominów
4.5.5.) Wartość części: 807513,46 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2:Wykonanie kompleksowego remontu elewacji budynku wraz z izolacją fundamentów budynku
Muzeum Etnograficznego im. Fr. Kotuli w Rynku 6 - Oddziału Muzeum Okręgowego w
Rzeszowie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
- projektach techniczno-wykonawczych (architektura wraz z załącznikami, elektryka),
- przedmiarze robót;
- STWiOR;
- opisie przedmiotu zamówienia;
- pozwoleniach/decyzjach.
W trakcie realizacji obu części postępowania, Wykonawca zobowiązany jest do ścisłego przestrzegania zapisów zawartych w ww. pozycjach
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
90915000-4 - Usługi czyszczenia pieców i kominów
4.5.5.) Wartość części: 795499,73 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 726979,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 726979,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 726979,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: J.BUD Jacek Leszczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 819-140-86-95
7.3.3) Ulica: Gbiska 40B.
7.3.4) Miejscowość: Strzyżów
7.3.5) Kod pocztowy: 38-100
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 726979,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-05Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie części postępowania nr 2, tj. „Wykonanie kompleksowego remontu elewacji budynku wraz z izolacją fundamentów budynku Muzeum Etnograficznego im. Fr. Kotuli w Rynku 6 - Oddziału Muzeum Okręgowego w Rzeszowie” nie złożono żadnej oferty.
Postępowanie w ww. części zostało unieważnione, na podstawie art. 255 ust. 1 oraz art. 259 ustawy z dnia 11 września 2019 r., Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024, poz. 1320, z późn. zm.).
| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |