Dostawa, montaż i uruchomienie ekonomizera kondensacyjnego dla kotła o mocy 4 MW.
Otwocki Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00277658
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00277658/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-08 08:39
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9d94f4a-2d1a-4eae-9abd-f091302da16b
- Identyfikator
- 5321779107
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do odzyskiwania ciepłaUkłady pomocnicze do kotłów grzewczychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00277658 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie ekonomizera kondensacyjnego
dla kotła o mocy 4 MW.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Otwocki Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017319004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Andriollego 64
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ozec.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ozec.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9d94f4a-2d1a-4eae-9abd-f091302da16b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 1 - gaz i energia cieplna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
energia cieplna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i uruchomienie ekonomizera kondensacyjnegodla kotła o mocy 4 MW.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9d94f4a-2d1a-4eae-9abd-f091302da16b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277658
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239322
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZEC.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, podłączenie, uruchomienie, regulacja oraz przekazanie do eksploatacji kompletnego ekonomizera kondensacyjnego przeznaczonego do odzysku ciepła ze spalin kotła o mocy 4 MW, wraz z wszelkimi urządzeniami, instalacjami i robotami towarzyszącymi, niezbędnymi do osiągnięcia wymaganych parametrów technicznych i eksploatacyjnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44622100-7 - Urządzenia do odzyskiwania ciepła
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42164000-6 - Układy pomocnicze do kotłów grzewczych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie przewidzianym na składanie ofert na realizacje przedmiotowego zamówienia do Zamawiającego wpłynęły dwie oferty. Po dokonaniu analizy złożonych ofert Zamawiający ustalił, że ceny wszystkich ofert, przekraczają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Z uwagi na fakt, iż Zamawiający nie posiada możliwości zwiększenia środków finansowych do poziomu umożliwiającego wybór którejkolwiek ze złożonych ofert, Zamawiający unieważnienia postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |