Cyberbezpieczny samorząd w Gminie Krupski Młyn
GMINA KRUPSKI MŁYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00277845
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00277845/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-08 09:36
- Lokalizacja
- Krupski Młyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b88ba09-b182-4fc2-ae13-fff88ffd1abc
- Identyfikator
- 6452511021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00277845 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczny samorząd w Gminie Krupski Młyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRUPSKI MŁYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krasickiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Krupski Młyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-693
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 322857016
1.5.8.) Numer faksu: 322857077
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krupskimlyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krupskimlyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b88ba09-b182-4fc2-ae13-fff88ffd1abc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cyberbezpieczny samorząd w Gminie Krupski Młyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b88ba09-b182-4fc2-ae13-fff88ffd1abc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277845
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003091/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 „Cyberbezpieczny samorząd” w Gminie Krupski Młyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest finansowane z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207356
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje dostawę serwera – 2 sztuki, dostawę serwera plików – 2 komplety, dostawę zarządzalnego urządzenia sieciowego z obsługą VLAN – 2 sztuki, dostawę UTM – 1 sztuka, dostawę licencji UTM – 1 sztuka, dostawę oprogramowania serwera wraz z licencjami dostępowymi – 2 komplety, dostawę oprogramowania przeciwdziałającego wyciekowi danych – 40 licencji, wdrożenie serwerów i macierzy – 1 sztuka oraz systemu przeciwdziałającemu wyciekowi danych – 1 sztuka4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
4.5.5.) Wartość części: 203056,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje: szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla pracowników biurowych – 1 sztuka, szkolenie z cyberbezpieczeństwa dla menedżerów – 1 sztuka oraz opracowanie i wdrożenie dokumentacji SZBI – 1 sztuka4.5.3.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 71873,16 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z brakiem złożenia wymaganych przedmiotowych środków dowodowych jedyna oferta złożona w 1 części zamówienia została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 2c ustawy Pzp.
Zgodnie z art. 255 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W 2 części zamówienia jedna oferta w związku z brakiem złożenia wymaganych przedmiotowych środków dowodowych została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 2c ustawy Pzp a druga oferta w związku z rażąco niską ceną w stosunku do przedmiotu zamówienia została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Zgodnie z art. 255 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |