Remont budynku nr 4 w jednostce wojskowej w Trzebiatowie
21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00277944
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00277944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-08 09:59
- Lokalizacja
- Świdwin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0ed3d09-5981-4e04-bd82-568512e700d3
- Identyfikator
- 6721759451
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00277944 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku nr 4 w jednostce wojskowej w Trzebiatowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 21. Baza Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 331029355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska 32
1.5.2.) Miejscowość: Świdwin
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-301
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamn.publ.21blt@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.21blt.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/21blot1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku nr 4 w jednostce wojskowej w Trzebiatowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0ed3d09-5981-4e04-bd82-568512e700d3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00112037/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remotn instalacji sanitarnych w bud. koszarowym nr 4/2111 w Trzebiatowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219800
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/13/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont budynku nr 4 jednostki wojskowej w Trzebiatowie. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera wskazana poniżej dokumentacja stanowiąca załączniki do SWZ (będąca integralną jej częścią):
a) Projekt umowy – załącznik nr 6 do SWZ;
b) Przedmiar robót – załącznik nr 7 do SWZ;
c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) – załącznik nr 8 do SWZ,
d) Rysunki techniczne – załącznik nr 9 do SWZ,
e) Opis budowlany – załącznik nr 10 do SWZ,
f) Opis instalacji – załącznik nr 11 do SWZ
Zamawiający zaprasza Wykonawców do wzięcia udziału w zebraniu wykonawców (podstawa: art. 285 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych).
a) Przedmiotem zebrania będzie wyjaśnienie treści SWZ, w celu wyeliminowania ewentualnych wątpliwości, w szczególności związanych z opisem przedmiotu zamówienia.
b) Zamawiający umożliwi także przeprowadzenie oględzin budynku, zbadania terenu realizacji zamówienia.
c) Zamawiający wyznacza jeden termin zebrania, na dzień 06.05.2026 r. o godz. 10:00.
d) Miejsce zbiórki: przed bramą jednostki JW. Trzebiatów – ul. Zagórska 21, 72-320 Trzebiatów
e) Osoby przybyłe na miejsce zbiórki zobowiązane są do posiadania aktualnego dowodu tożsamości (w celu wydania przepustki).
f) Koszty uczestnictwa w zebraniu wykonawców ponoszą uczestnicy.
g) W przypadku, gdy na zebraniu stawi się co najmniej jeden Wykonawca, z zebrania zostanie sporządzona notatka, zawierająca wszystkie zadane pytania wraz z odpowiedziami dotyczącymi treści specyfikacji warunków zamówienia. Notatka zostanie opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego.
h) Udział w powyższym jest nieobowiązkowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił niniejsze postępowanie, z uwagi na to, że kwota jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, przekracza wartość oferty z najniższą ceną.Wartość oferty z najniższą ceną: 2 362 027,72 zł
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia: 1 312 170,35 zł
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |