Remont budynku biurowo - sztabowego nr 1 wraz z infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowanego na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Pomorskiej 67 w Gorzowie Wielkopolskim

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Zielonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00277954
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00277954/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-08 10:01
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2bd25637-1e6d-469a-9953-1286dd747416
Identyfikator
9290000549
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

GOTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
17 202 962,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00277954 z dnia 2026-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku biurowo - sztabowego nr 1 wraz z infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowanego na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Pomorskiej 67 w Gorzowie Wielkopolskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Zielonej Górze

1.3.) Oddział zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Zielonej Górze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970391038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 7

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-043

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: rzizielonagora.przetargi@ron.mil.pl

1.5.8.) Numer faksu: rzizielonagora.przetargi@ron.mil.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzizielonagora.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzizielonagora.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rzi_zielonagora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku biurowo - sztabowego nr 1 wraz z infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowanego na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Pomorskiej 67 w Gorzowie Wielkopolskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bd25637-1e6d-469a-9953-1286dd747416

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00277954

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00528776/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 2026_poz. nr 1_WEN_Remont bud. biurowo-sztabowego nr 1 zlokalizowanego w Gorzowie Wlkp. dla potrzeb 15 LBOT

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174177

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/TP2/WEN/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 13986148,00

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest remont budynku biurowo - sztabowego nr 1 wraz
z infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowanego na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Pomorskiej 67 w Gorzowie Wielkopolskim

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 11

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17202962,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23284110,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17202962,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GOTECH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992107027

7.3.3) Ulica: ul. Podmiejska Boczna 16

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty budowlane, roboty sanitarne, roboty elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17202962,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

2026-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane