Sukcesywne dostawy chleba dla Zakładu Karnego w Starem Bornem

ZAKŁAD KARNY W STAREM BORNEM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00278094
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00278094/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-08 10:31
Lokalizacja
Bobolice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5bb7e409-5d22-4f1d-94a4-72e60756b3be
Identyfikator
6731100512
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Chleb

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW ŻELEKKamień Pomorski, PL · lot 0
86 878,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278094 z dnia 2026-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy chleba dla Zakładu Karnego w Starem Bornem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KARNY W STAREM BORNEM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320986

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: STARE BORNE

1.5.2.) Miejscowość: Bobolice

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-020

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 3160820

1.5.8.) Numer faksu: 94 3187680

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_stare_borne@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zk_stare_borne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy chleba dla Zakładu Karnego w Starem Bornem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bb7e409-5d22-4f1d-94a4-72e60756b3be

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278094

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00112174/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Sukcesywne dostawy chleba dla Zakąłdu karnego w Starem Bornem oraz Oddziału Zewnętrznego w Opatówku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249684

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKW.2232.5.2026.KP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 133145,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Lp. Przedmiot zamówienia Ilość Jednostka miary Kod CPV
1. Chleb zwykły pszenno-żytni 25000,00 kg 15811100-7
2. Chleb pszenny 2500,00 kg 15811100-7
3. Chleb razowy 400,00 kg 15811100-7
Masa; masa jednego bochenka chleba zwykłego pszenno-żytniego pszennego oraz razowego jest równa 400 g. Chleb musi być krojony (grubość kromki 8 – 10 mm) i zafoliowany.
Wygląd zewnętrzny; pieczywo bardzo dobrze wyrośnięte, kształt podłużny, okrągły lub nadany formą, z dopuszczalnymi minimalnymi odchyleniami.
Barwa; równomierna złocista do jasnobrązowej, jasnobrązowa do ciemnobrązowej lub brązowa do ciemnobrązowej. Dopuszcza się minimalną nierównomierność barwy, która może być nieznacznie ciemniejsza lub jaśniejsza od wskazanej.
Skórka; gładka lub chropowata, błyszcząca, nieznaczne pęknięcia (dopuszcza się ślady mąk, maku).
Miękisz; porowatość dość równomierna, smak i zapach aromatyczny, łagodny, właściwy, swoisty dla danego rodzaju pieczywa. Miękisz miękki, o równomiernym zabarwieniu, suchy w dotyku.
Dostarczone produkty muszą posiadać etykiety z informacją zawierającą nazwę asortymentową zgodną ze specyfikacją, numer partii oraz datę przydatności do spożycia.
Pieczywo musi być każdorazowo opatrzone datą przydatności do spożycia na opakowaniach jednostkowych.
Minimalny okres przydatności do spożycia produktów dostarczonych w dniu dostawy wynosi:
1) chleb mieszany pszenno-żytni, krojony: 3 dni
2) chleb pszenny, krojony: 3 dni
3) Chleb razowy krojony : 3 dni
Przedmiot zamówienia musi odpowiadać Polskim Normom.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15811100-7 - Chleb

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86878,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99626,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86878,05 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wiesław Żelek Ciastkarnia-Piekarnia i hurt. artykułami spoż.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8610007832

7.3.3) Ulica: Wolińska 21

7.3.4) Miejscowość: Kamiń Pomorski

7.3.5) Kod pocztowy: 72-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86878,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy