Remont głównej klatki schodowej w budynku Urzędu Miejskiego w Chrzanowie (Al. Henryka 20)

Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00278136
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00278136/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-08 10:40
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16e356c4-b998-43a2-9c0d-b2b691b58c0f
Identyfikator
6282260665
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweTynkowanieKładzenie i wykładanie podłógInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty malarskieInstalowanie wyrobów metalowychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278136 z dnia 2026-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont głównej klatki schodowej w budynku Urzędu Miejskiego w Chrzanowie (Al. Henryka 20)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257943

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 327585123

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.chrzanow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont głównej klatki schodowej w budynku Urzędu Miejskiego w Chrzanowie (Al. Henryka 20)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16e356c4-b998-43a2-9c0d-b2b691b58c0f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278136

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025966/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remonty częściowe w budynkach Urzędu Miejskiego w Chrzanowie i Urzędu Stanu Cywilnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237795

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 750000,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 309635,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu głównej klatki schodowej w budynku Urzędu miejskiego w Chrzanowie (Al. Henryka 20).
2.Zakres przedmiotu umowy obejmuje: remont głównej klatki schodowej w budynku Urzędu Miejskiego w Chrzanowie przy Al. Henryka 20 polegający głównie na wymianie posadzek, malowaniu ścian i sufitów, wzmocnieniu i renowacji balustrad, pracach elektrycznych oraz wywozie i utylizacji powstałych odpadów budowlanych zgodnie z obowiązującymi przepisami.
3.Szczegółowy OPZ został określony w załączniku nr 8 do SWZ: dokumentacji projektowej oraz STWiORB.
4.Wszędzie tam, gdzie przedmiot zamówienia został opisany poprzez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniom tym dopisuje wyrazy „lub równoważny” w przypadku braku przedmiotowego określenia.
Jeżeli w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót lub innych dokumentach zamówienia wskazano nazwy producentów, znaków towarowych, patentów lub pochodzenie materiałów, urządzeń lub technologii, należy je traktować jako przykładowe. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, tj. takich, które zapewniają co najmniej takie same parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne i eksploatacyjne, jak rozwiązania wskazane w dokumentacji.
Wykonawca, który proponuje rozwiązanie równoważne, jest zobowiązany wykazać jego równoważność poprzez przedstawienie stosownych dokumentów, w szczególności kart technicznych, certyfikatów, deklaracji zgodności lub innych dowodów potwierdzających spełnienie wymaganych parametrów. Zastosowanie rozwiązań równoważnych nie może powodować zwiększenia wynagrodzenia Wykonawcy ani obniżenia standardu robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż wszystkie oferty złożone w przedmiotowym postępowaniu podlegają odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 363219,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 363219,00 PLN

2026-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane