Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (2)
Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00278211
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00278211/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-08 10:59
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96d92ad8-235a-43ed-8b1f-3bb80abfcf85
- Identyfikator
- 9661579415
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi sporządzania mapUsługi pomiaroweUsługi badań katastralnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278211 z dnia 2026-06-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białostocki - Powiatowy Zarząd Dróg w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9661579415
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borsucza 2
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-569
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzd.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdb-stbialystok.podlaskie.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96d92ad8-235a-43ed-8b1f-3bb80abfcf851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96d92ad8-235a-43ed-8b1f-3bb80abfcf85
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278211
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035289/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Wykonanie dokumentacji geodezyjnych i kartograficzych, wykonanie czynności geodezyjnych na gruncie (z możliwością udzielenia zamówienia w częściach)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263838
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2620.17.2026.PN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 64860 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71355000-1 - Usługi pomiarowe
71354300-7 - Usługi badań katastralnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.| 2026-06-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |