Wykonanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (ZSZB) w wybranych obiektach Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00515008
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00515008/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-25 09:58
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd17c39b-c31e-44e2-9461-1ccf0e46e88c
Identyfikator
5420211717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneInstalacje niskiego napięciaSystem kontroli dostępuKamery telewizyjne o obwodzie zamkniętymParkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneKasety i schowkiPakiety oprogramowania zabezpieczajacego plikiPakiety oprogramowania do zabezpieczania danychUsługi opracowywania oprogramowania zabezpieczającegoUsługi opracowywania oprogramowania do zabezpieczania plikówUsługi opracowywania oprogramowania do zabezpieczania danych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00515008 z dnia 2024-09-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (ZSZB) w wybranych obiektach Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288604

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-089

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umb.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umb.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/966906

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (ZSZB) w wybranych obiektach Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd17c39b-c31e-44e2-9461-1ccf0e46e88c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515008

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030266/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Centrum monitoringu I etap - Collegium Futuri , Floridum , DS1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00457562

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZP.25.2.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (dalej także: ZSZB) w wybranych obiektach Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 7 do SWZ (OPZ), Załącznik nr 1a do SWZ - Formularz cenowy oraz Załącznik nr 5 do SWZ - wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

42961100-1 - System kontroli dostępu

32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym

34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

44421700-4 - Kasety i schowki

48731000-1 - Pakiety oprogramowania zabezpieczajacego pliki

48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych

72212730-5 - Usługi opracowywania oprogramowania zabezpieczającego

72212731-2 - Usługi opracowywania oprogramowania do zabezpieczania plików

72212732-9 - Usługi opracowywania oprogramowania do zabezpieczania danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie oferty zostały odrzucone

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

2024-09-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi