Świadczenie usługi nadzorów branżowych wraz z koordynacją nad realizacją Zadania: „Modernizacja(...)w zakresie wyeliminowania miejsc niebezpiecznych 255 Pakość - Strzelno Odcinek g)Rzadkwin rondo(...)

Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00278418
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00278418/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-08 11:47
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f505419-81d9-4edc-a501-c41985a5fff2
Identyfikator
9561969536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymi

Wykonawcy

1 przyznane

MBM Inżynieria Drogowa Michalina CzupryńskaBydgoszcz, PL · lot 0
114 390 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00278418 z dnia 2026-06-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi nadzorów branżowych wraz z koordynacją nad realizacją Zadania: „Modernizacja(...)w zakresie wyeliminowania miejsc niebezpiecznych 255 Pakość - Strzelno Odcinek g)Rzadkwin rondo(...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich, ul. Dworcowa 80, 85-010 Bydgoszcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9561969536

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 80

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-010

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdw-bydgoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdw-bydgoszcz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1293561

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi nadzorów branżowych wraz z koordynacją nad realizacją Zadania: „Modernizacja(...)w zakresie wyeliminowania miejsc niebezpiecznych 255 Pakość - Strzelno Odcinek g)Rzadkwin rondo(...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f505419-81d9-4edc-a501-c41985a5fff2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278418

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044276/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Nadzór inwestorski - Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 255 Pakość - Strzelno od km 2+220 do km 21+910. Odcinek g) Rzadkwin rondo od km 18+050 do km 18+910, dł. 0,860 km

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 Priorytet: 4 Fundusze Europejskie na rzecz spójności i dostępności komunikacyjnej regionu Działanie: 4.3 Infrastruktura drogowa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210661

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: N4.363.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 152074,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zamówienia: Świadczenie usługi nadzorów branżowych wraz z koordynacją nad realizacją Zadania: „Modernizacja dróg wojewódzkich w zakresie wyeliminowania miejsc niebezpiecznych – poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego – część III – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 255 Pakość - Strzelno od km 2+220 do km 21+910. Odcinek g) Rzadkwin rondo od km 18+050 do km 18+910, dł. 0,860 km”

CPV 71247000-1 Nadzór nad robotami budowlanymi

2. Przedmiotem umowy (zamówienia) jest świadczenie usługi nadzorów branżowych wraz z koordynacją (dalej: usługa) nad realizacją Zadania: „Modernizacja dróg wojewódzkich w zakresie wyeliminowania miejsc niebezpiecznych – poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego – część III – Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 255 Pakość - Strzelno od km 2+220 do km 21+910. Odcinek g) Rzadkwin rondo od km 18+050 do km 18+910, dł. 0,860 km” (dalej: Zadanie), która obejmuje w szczególności: zarządzanie budową, rozliczanie, kontrolę, obsługę prawną i obsługę laboratoryjną, nadzór nad przebiegiem wykonania Zadania, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz warunkami umowy, w tym zapisami Opisu Przedmiotu Zamówienia, oraz również nad robotami w zakresie zamówień uzupełniających lub dodatkowych, niezbędnych do wykonania Zadania wynikłymi w trakcie jego realizacji.
3. Zakres i zasady wykonywania usługi określa: Wzór umowy (Załącznik nr 3 do SWZ) wraz ze szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do Wzoru umowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114390 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284130 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114390 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MBM Inżynieria Drogowa Michalina Czupryńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542503510

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Ayesa Polska Sp. z o.o.
− pełnienie kontroli i nadzoru nad postępem przez Wykonawcę robót budowlanych,
− weryfikacja i opiniowanie wszystkich dokumentów przekazywanych przez Zamawiającego lub/i Wykonawcę robót,
− kontrola i nadzór nad przebiegiem robót budowlanych, a także nadzór nad budową, prowadzenie spraw roszczeniowych i rozliczanie,
− stałe monitorowanie, prowadzenie i rozstrzyganie spraw związanych z właściwym wykonaniem Zadania,
− bieżąca weryfikacja wypełniania przez Wykonawcę robót obowiązków wynikających z umowy na realizację Zadania m.in. w zakresie terminowości i kompletności przekazywanych raportów i
innych opracowań.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114390,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi